Челопеч Майнинг ЕАД / Chelopech Mining EAD /img/frontend/nomap.png"

Челопеч Майнинг ЕАД / Chelopech Mining EAD

Работата е приятна и не много натоварваща,но за сметка на това заплатата е доста ниска за работата която изваршваме!Има екип и колекиалност и за това се работи по лесно и с удоволствие както има вазможност за израстване по сталбицата.Трябва да се подобрят още условията на работа,заплащане,бонуси и привилегии за прсонала!

rudnika e 6kola ot koiato 4ovek kato izleze fsiaka druga rabota po sveta mu se struva kato pesen
mnogo bolno i nepriatno ti stava kogato razbere6 4E na van se darjat mnogo po 4ove6ki s tebe ot kolkoto rabotodateliteti v sobstvenata ti strana
pozdravi na fsi4ki bif6i kolegi i na4alnici ot BG strana

Фирмата е пълна с некадърни чужденци хванати като по чудо от едно австралийско село. Работят без работни визи и трудови договори подписани по българските закони. Карат работниците системно да нарушават законите на страната. Незнам само как това остава незабелязано от нашите власти.

голяма мизериа.никакво развитие.половината работници са с 8-ми клас.
пенсионери на рьководни дльжности.началници сьс средно образование от некакви измислени техникуми.страшна шуро-баджанащина.смени на четери дни.никаква почивка направо ужас.бог да ги пази новопостьпилите.добре че са отарвах.

Аман от прости началници !

Невероятна работа ! Много си я обичах.... Ама да не беше шефа на поддръжка към ОФ - Колин Евънс...ууу...

1 точка

Най-новото изобретение на челопешките началници:
- Викат чужденец за консултант. Той горкия не различава Аксера от Торо, но дава мнение, че българите не работят, че не си уплътняват работното време, че се качват в кабината с левия крак, а не с десния и т.н. Чуждестранният шеф казва на българите, че според консултанта нищо не става от тях и те пречат на световните практики!? Почват да тормозят хората и те лека-полека напускат. Тогава пристигат чужденци- разбирате от коя държава-остров са те и заемат освободените места, но вече като шефове. Като кукувици в чуждо гнездо. Те са си кукувици, но нямаше да е така без нашите гъ..мийници. И., например.
Независимо, че не може да се назначават на места, за които не е кандидатствал българин.

Napisanoto dava predstava za chast ot deistvitelnostta.Mnogo negativni ne6ta, (po-lo6i)sa spesteni na chitatelite. Az ne moga da razbera koga 6te se osetqt horata v tazi strana , che grupi ot samozabravili se ENICHARI i GAZOLIZCI ni karat da se saobrazqvame s vsqkakvi protivozakonni polojeniq, i da ni gi nalagat kato norma. Pitam se KADE sa Darjavnite organi , kato INSPEKCIQ PO TRUDA i drugi podobni, koito idvat i pravqt proverki po opredelen scenarii,(napisan razbira se ot DOKTORA)i sled obilno napalvane na tarbusite v Zlati6ki restorant si tragvat za Sofiq. Dalboko se nadqvam nqkoga tova bezobrazie da svar6i.

Мненията на колегите са автентични но са си спестили някои неща. Заплащането на тези който са навътре(пичовете от отдел добив) са нищо за мизерията в която работят. А и защо не и на работника да осребряват част от разходите както на чуждестранните колеги които се водят категория ТУРИСТИ . За алкохолиците искам да кажа че е не възможно да влезеш през входа без да духаш. И нека всеки новоиздигнал се началник не забравя от каде е излязал и кои го е издигнал.

Този, който е написал за доктора (не е с главна буква), че е селски комплексар и т.н., е бил много скромен в преценките си. Ще му припомня само, че когато Роб Винанд му беще шеф, в стола И. го обслужваше - носеше му към обяда в стола кока-колички и любимите му плодови десерти с такава размазана физиономия, че на нас ни се доповр... А сега елате да го видите-крещи простакът по всички. Той е толкова некомпетентен, че в областите които уж управлява има много забавени във времето представи. Нали разбирате че не мога да кажа конкретен пример, но все едно да си мислите, че ако ви заболи зъб ще ви ги излекуват с онези зъболекарски бормашинки - сухите, с педал които бяха. Много от вас не са ги и виждали но за златишкия кретен техниката е там някъде развита. Но какво да прави той- като са му дали към 25 000 (двадесет и пет Хиляди лева) щат - ще го защищава със зъби и нокти! Държа да отбележа, че щата му е Месечен, не годишен, да не стане някоя грешка! Ами прослуженото, ами премиите - представете си колко събира!
Иначе фирмата не е най-лоша, вярно - тежки са условията, но дават някакви пари, веднъж годишно ги увеличават. Вярно, увеличението е пет пъти по-малко от необходимото, ама някъде и това го няма. Прежде написалия - не знам какви алкохолици е сънувал, но не можеш да влезеш (ако си българин) без алкохолен тест на входа.
Да не забравя-въпросния ерзац-доктор така върти политиката, че трябва да му лижеш задника, за да напредваш или поне да си спокоен. Нещо, усвоено от 98% от персонала. Същия на фирмени партита, където не се плаща, лочи здраво, без да се притеснява за проверката на другата сутрин - нали!
Основен метод на общуване с НЕпреданните му работници е да използва каруцарски хумор, цитирам: какво си се разкрачил, бе некой ще вземе да ти го...отзад - ха-ха-ха. В този момент гъзомийниците около него се заливат от смях. Или пък: не ме интересува, не е мой проблем. Те му казват, че няма кой - той -не е мой проблем и крещи. Даже не говори с простосмъртни - само с "преводач-гъзомийник".
Хайде, някой ден, ако си спомня нещо ще ви пиша пак!
Или ако намеря усмирителна риза също!