Ию Съндей /img/frontend/nomap.png"

Ию Съндей

Интелектуалното :) това е проблема на нашата държава, мърморещи, мързеливи хорица като теб, чакащи заплата за това, че си клатиш краката. Те и за туй ще взимаш по малко и от минималната работна заплата ;) Продължавай, може и да успееш :) Все пак надеждата умира последна :*

Към Тина, започваща коментара си с "А Леле.........." в момента в който човек прочете начина ти на изразяване си дава сметка за интелектуалното ниво на това място, както и твоето разбира се. Ужас. И аз имах честта да се срещна с господин Пуууууу, Пооооооооооооо. Опазил ме господ от такива псевдо -работодатели.

А леле каква простотия се носи тук!!!! Вие имена нямате ли си? Страх ли ви е от нещо, че сте анонимни, ако сте де, защото се съмнявам всичката таз помия срещу работодателите  да е написана от няколко души. Много завист има в някои хора :)))

а случайно момичето  от тази снимка:  http://bgsever.info/news/wp-content/uploads/2014/06/IMG_0530.jpg вие ли сте?

Здравейте, бих искал да споделя менението си като кандидат за работа (Азия инвест) като технически сътрудник с.Телиш. Преди да кандидатствам естествено прочетох всички мнения в интернет за фирмата и положителните и отрицателните. Направих проверка в търговския регистър по ЕИК(Булстат), отчети,доклади. Като нещата там изглеждаха доста съмнително  с големи загуби и т.н. Също ми направи впечатление, че същата тази фирма е имала намерения да инвестира в гр.Сливен, но се е отказала и решила да се развива  в ....с.Телиш(Плевенска област).Не е ясно и какво ще развива, веднъж въпросните корейци казват че ще правят завод за гъби, после щеотглеждат свободни пилета и едновременно с то ще купуват земя за биоземеделие..... Както и да е изпратих си CV-то след много мислене , обадиха ми се след няколко дена за интервю, но аз така и не  отидох(по независещи от мен причини ) поне да ги видя тези икономически тигри. Друго което ми направи впечатление на срещите им с директора на Бюро по труда Плевен, е че на едната среща са с една г-жа/ца маркетинг директор, а на втората среща с друга. Явно се беше сменила за тази 1година. И последно днес 02.06.2015, попадам на следната статия:
 Сигнал за нерегламентирано отглеждане на животни и продукти от животински произход в село Телиш от фирма "Азия Инвест" е постъпил на "зеления телефон" на Регионална инспекция по околната среда и водите миналият месец. Екоинспекторите са извършили проверка на място. Констатирано е, че на територията на бившето военно поделение в Телиш, в сграда "Учебен корпус" се отглеждат около 4 400 пилета на възраст приблизително 15 дни. Те са се отглеждали в 4 стаи с площ около 30-34 кв.м. В РИОСВ - Плевен има подадено уведомление за ИП от декември 2014 г. от фирмата. Дадени са предписания за преустановяване на дейността. Eто и линк: http://www.posredniknews.com/site/ekologiya/priroda/54033-proveriha-signal-za-nereglamentirano-otglezhdane-na-pileta-v-telish
Така че от всички материали, които може да се намерят в мрежата за тази фирма, а те не са никак малко, може да се каже че тези хора са поредните псевдо бизнесмени в нашата мила Родина.
 Най-добре не си губете времето и парите да се занивате с тях.
P.S: Незадължавам никого с моето мнение съставено на база проверка от моя страна за въпросните господа  и проведен телефонен разговор с господин ,който не ми се представи. Живеем в 21 век и мисля че е редно човек да се информира за бъдещите си работодатели, особено ако има желание за дългосрочно развитие. Присъединявам се към всички хора изказали негативно мнение за  въпросната фирма.

Здравейте, започнах работа в азия инвест (администратор).. 2 декември беше първият ми работен ден!
Налага ми се през целия ден да работя и разговарям с колегите ми Корейци за който мога да кажа само хубави неща до момента! Изпълнителният директор за когото говорите драги бивши служители е един изключително сериозен мъж който заслужава подобаващо уважение като изпълнителен директор! Единственото което се изисква от настоящите служители е да си вършат работата както се и очаква от служителите в която и да била фирма.. Всички там са достатъчно възпитани да уважават подобаващо хората с който работят! До момента съм изпадал в ситуаций в който ми се е налагала лична помощ в не работно време и то не веднъж, никога Българският ви шев с дебелият ланец няма да си разтрие подметките на обувките за да дойде и да ви окаже помощ, нещо което те направиха не веднъж! Това че от вас се иска да сте сериозни и изпълнителни на работа а вие не успявате да го направите е проблем на хора който не са достатъчно силни и нямат воля за добра практика и развитие ! Всички са много търпеливи към мен и до момента не съм бил излъган по никакъв начин! За наша радост силни и достатъчно сериозни хора се намират доста често напоследък като се има впредвид трудният живот който ни е настъпил вече години! Всичко върви по план и се стараем да реализираме планът който е плануван години и много хора са работили здраво за да се доведе до действието което изпълняваме! Поздрави от точката на развитието ! ;)

Бях на интервю там. Слушах и не вярвах на ушите си. Потресаващо. Съжалих, че си за губих времето Asia Invest, Korea Invest или които и да са там тези хора. В действителност собственика страда от някаква мания за величие. Много трудно му се разбира какво говори или може би защото той си мислеше, че говори. Прав е автора на по-долните коментари и го подкрепям изцяло, че в 15-те минути през които ме интервюираше въпросния господин Сул, Съл или Зъл, както са го нарекли издаваше просто гласни звуци. Станах и си тръгнах. Диалог просто не можеше да протече. Имаше и превод. От неговия "английски". .....................................Не си струваше губенето на време. Останах с много неприятни впечатления.

Драга Д.П.,

Не е необходимо да показваш ниското ниво на работната си етика, но щом държиш - твое право е!

Това, че ти при прекратяване се държеше като обезумяло животно крещейки обидни думи, които по-скоро бих очаквал да излязат от устата на каруцар, който не може да приеме защо му е избягало магарето и проклина другите заради свойте проблеми, е нещо, което не си споменала в мнението си, но не пречи и фирмата да има съставено мнение за теб.

Написаното като информация представлява или изопачени и пресилени фактически положения (много от които нямат каквато и да била връзка с работния процес) или по-скоро израз на твоето емоционално състояние към момента на приключване на трудовото ти правоотношение. Очевидно и към днешна дата ти оставаш афектирана от това, че просто не можа да намериш място в екипа (в който има хора от 2-3-4 години, които съвсем нормално си работят каквото трябва) и считаш за необходимо да вдигаш патардия до небето за това, че ти САМА реши да напуснеш! Никои не те е уволнявал, а ти сама реши, че не желаеш да продължиш.

Изводът е, че човекът, който се опитва да отмъсти на някого не е г-н 'Зъл', както ти го нарече.
Човекът, който иска да отмъсти си ти.

Не виждам какво точно си мислиш, че ще постигнеш, но пак изразявам мнение, че това е ход на един слаб, човек, който просто не знае как да продължи напред с живота си,

за което единствено бих те съжалил,
ако ми пукаше :)

там е облечен в сиво сако

Благодаря за отговора, а на този линк случайно на снимката да е и онзи бияч  Buing Ho Choi? И ако е кой от всичките е ?