Пропаркет ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Пропаркет ЕООД

Този боклук Иван е лъжец не започваите работа в тази фирма много лъжат говорят едно става друго без почивки се работи ити плащат от начало и после духате супата .Пребиите го този болук Иван ,изспратете проверка,на обекта в кв.Кръстова гора и с него работи един Динко ,само вика работи си и проблеми няма да има с парите но накрая става друго .Скапаняк голям да му еба мамицата мръсна скапана искам проверка на обекта от инспелция по труда

Horaaaa tova sa palni izmamnici osobenno ivan vsichko koeto kaje e laja

Пълни ИЗМАМНИЦИ са
Особено ВАНКАТА !!!

Бих посъветвал всеки който се колебае дали да започне работа във фирма ПроПаркет по-добре да се интересува някъде на друго място за работа. В тая фирма работата е изключително мн и натоварена като имате впредвид че не си вземате дори обедната почивка. Почива се максимум 3-4 пъти за по цигара време през което и МОЖЕ БИ и да се обядва с някоя вафличка-2 Държат да се работи висококачествено и бързо за което им се възхищавам.
Но не това е главният проблем
Проблемът е това че правят ИЗМАМИ в заплащането
Уговорката ми с тях беше че всяка седмица ще вземам първоначална надница по 40лв пък по-нататък можела да стане и 50лв спрямо работата и развитието ми за нормално 8ч работно време а ако се работи и през някой от почивните дни се плащало повече... но дефакто ми се плащаше по 30лв на ден включително събота а понякога и неделя за по минимум 12часа почти плътно работно време. И проблемът не беше само това ами и за капак на всичко накрая повече от 2седмици не плащаха никакви пари нито на мен нито на колегите ми и с това вече чашата преля и се махнах от там за което несъжалявам !!!!