ивка-85 еоод /img/frontend/nomap.png"

ивка-85 еоод

3 точки от 1 мнение

въпросната ивка често сменяла продавачките , казаха ми още в началото. започнах без договор и до 4-тата седмица нямах такъв. Тръсваше ми стоката без никакви разяснения ... Работих и в събота и неделя, за да замествам. В петък на 4-тата седм. - бях й казала, че в събота имам ангажимент, прекъсна отношението - под претекст че съм закъснявала  -имаше нещо такова ,но телефонът ми не беше наред заради това станаха недоразумения , плати ми по-малко. При устна договорка за заплата 350 +2% от оборота за ноември имах 12 работни дни - 11х 15.90 лв. +10 лв за неделята = 185 лв.  + 2% от прибл. 1000лв. =20 лв   Общо 205 лв. тя ми подаде едни пари  - 120 лв., не видях колко, не искаше да изчислим, бързаше да затвори . Изсъска ми, че трябва да съм доволна, че и толкова ми плаща "нямаш договор"  ...Правила е много такива неща с други момичета - зарязва едната и извиква друга, и не знам до кога ще прави.  Дано да има кой да я санкционира !!!!!