Кавик Стил ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Кавик Стил ЕООД

1 точка от 4 мнения

Продължение относно колко са не чистоплътни в душата.
Вчера-19.11.2014г.14.35ч.отидох ул.Първа българска армия-90 като предварително ми се обади Милен Илиев управител база ,което не е така.Имало документи за мен. Предостави ми молба за напускане със стара дата да подпиша -11.11.2014г.,написах също и името си и се подписах за освобождаване по чл.325ал.1..Подписах и заповедта за освобождаване като охранител. Подписах и измених на своите норми за етика и морал , като подчертавам ,че подписах молбата със стара дата.В същото време дадох на Милен Илиев,разписка за получаване на трудова книжка за оформяне разписахме и двете страни.
На края го попитах кога ще ми бъде изплатени 2ве заплати и също така и отпуската, той каза ,че не знае . Също така попитах кога ще ми дадът ПРЕПОРЪКАТА , той каза ,че неможе да ми напише препоръката защото не се водил в тази фирма,а може да подписва заповеди за работно време да ни удължава на 200 часа работа на охранители.
Нищо друго не ми остава да чакам.Докога толкова унижения.

Прдължение относно колко са нечестоплътни в дошата.
Вчера-19.11.2014г.14.35ч.утидох ул.Първа българска армия-90 като предварително мисе обади Милен Илиев управител база ,което не е така.Имало дукоменти за мен. Предостави ми молба за напускане със стара дата да напиша -11.11.2014г.,написах също и името си и потписах,за освобождаване по чл.325ал.1..Също така и заповета за освобождаване като охранител. Потиписах и измених на своите норми за етика и морал , като потчертавам ,че подписах молбата със стара дата.В същото време дадох на Милен Илиев,разписка за получаване на трудова книшка за оформяне ка то разписахме и двете страни.
На края го попитах кога ще ми бъде изплатени 2ве заплати и също така и отпуската,тои каза ,че не зна е . Също така попитах кога ще ми дадът ПРЕПОРЪКАТА , тои каза ,че неможе да ми напише препоръката защото несе водил в тази фирма,а може да подписва заповеди за работно време да ни удалжава на 200 часа нас охранители.
Нищо друго не ми остава да чакам.Докога толкова онижения.

КОГАТО ИЗПОЛЗВАТЕ САНИТАРНИЯ ВЪЗЕЛ(ТОЛЕТНА),ЩЕ ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ С ЛИЦЕТО- РОСИЦА СТОИЛОВА А МОЖЕ  ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО .
ПАЗЕТЕ СЕ ЗАЩОТО ЛИЦЕТО НЕ Е Е !!!!!!!!!!!!!!!

НЕ КОРЕКНА