Адкеш България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Адкеш България ЕООД

Всички негативни мнения са най-вероятно на хора, които не са били избрани на интервю, или са били уволнени. Няма нищо вярно в думите им. Обикновено са едни и същи хора, които изливат помията си в този сайт за многобройни фирми, без дори да са кандидатствали там!!!

Ако някой качествен и опитен специалист чете това и се чуди дали фирмата си струва - абсолютно да. Парите са малко над средното на пазарс(зависи кой как се е договорил). Има глезотии като във всички останали фирми - плодове, напитки, кафе, доста чести обяди и фирмени излизания по заведения. Има опция за работа от вкъщи.
Но най-големия плюс на фирмата е интересната и динамична работа, която е уникално развиваща уменията на всеки един специалист. Работи се с доста нови и интересни технологии и естеството на адтек бизнеса налага постоянни промени и адаптация - това само по себе си налага постоянната нужда всеки един служител да ресърчва и усвоява нови неща постоянно.

Фирмата е подходяща за опитни кадри, които искат да се развиват максимално.
Фирмата НЕ е подходяща за скатавки, които целят да не са ангажирани през повечето време или да дават минималното от себе си - те изхвърчат и после пишат тук :))))

Не си губете времето с тая фирма. Грам не става. Само простотии. В естонския офис назначили некви дето незнаят кво правят, процеси никви. Не Agile, а хаос...

Доста лош опит и арогантно отношение. От сентралата в чужбина ми говореха едно в България се оказа друго...

Здравйте,
като настоящ служител в Адкеш България (Adcash) вече почти 3 години, както и участник в неколкократното разрастване на компанията, ето какво мога да споделя:
1. Заплащане - зависи от знания, опит и лоялност, но обикновено е повече от средното за сътветната позиция. В допълнение - всичко е на светло, противно на практиката в голяма част от българските IT фирми.
2. Овъртайм - право на избор. Освен в случай на нечия огромна издънка, от никого никога не се е изисквало да работи в извънработно време. Но все пак, по-голямата отдаденост към компанията дори и само в определени моменти, не остава незабелязана.
3. Колеги - млади и в повечето случаи доста амбициозни хора. Адкеш България е част от Adcash, което осигурява, а и задължава всекидневна комуникация с колеги от всякакви националности, което поне за мен е голяма привилегия
4. Привилегии - сравнително чести пътувания до офисите, основно до Естония, като това обикновено включва и доста забавни мероприятия, възможност за обучения при желания. Това са основните, но самият офис също предлага разни удобства.
5. Фирмена сигурност - самата компания е изключително стабилна и от създаването си преди 8 години, досега, единствената посока в развитието е нагоре, така че всеки служител (IT) с достатъчно знания, талант и изключително сериозно отношение към работата си, няма за какво да се притеснява. Справка за сериозността на компанията, както и трафикът, с който работим, може да направите в Alexa.
6. Работна среда - реално има какво да се желае, но поради изключително динамичната конкуренция и развитие на онлайн рекламния бизнес, както и бързото разрастване на компанията, се случва да има пропуквания в работния процес. Но нищо страшно в сравнение с опита ми в предишни фирми.
Едно пояснение към един от коментиращите по-долу, "главен програмист" няма, има йерархия от IT мениджъри и директори с различни права и задължения.
Надявам се да съм бил полезен с информацията.

Ако ви се работи за 700 кинта с постоянен овъртайм това е вашата фирма. :)

Става ли за кандидатстване .... какво е нивото във фирмата, нотоварването/заплащането, отношението ?
В момента имат пусната една обява, че търсят `Backoffice PHP Developer`

Не си губете времето с тази "фирма".
Общо взето нивото им е под всякаква критика...
Главния програмист не знае къде се намира.
Шефа ли какъф е там най-главния се държи супер арогантно и надменно.
Общо взето,като видите това  https://www.adcash.com/console/campaigns.php и трябва да ви стане ясно,какви програмисти работят там..
Теста им е толкова смешен ,че няма на къде..
Примерен въпрос :
Оптимизирайте заявката SELECT username,email FROM users
и толкова.. няма пояснение,схема или каквото и да било.. И какво се очаква от мен да напиша тук ?! Да врътна може би кристалната топка за да разбера,какво е имал на предвид тоя "главен програмист".
Общо взето целия им тест е такъв.

Не си губете времето с аматьори!