Ангелов Конулт (Varna Green- Tower Tsar Osvoboditel 109-A, floor 5, office 52 D /img/frontend/nomap.png"

Ангелов Конулт (Varna Green- Tower Tsar Osvoboditel 109-A, floor 5, office 52 D

Този Ангелов е патологичен лъжец,а съпругата му само допълва картинката!Те се интересуват само и единствено от комисионната си!Ще ви говорят всякакви глупости само и само да си вземат техния дял!

Tova koeto prochetoh po-dolu sa palni gluposti. I Az rabotja s Angelov Consult ot 3 godini me izprastat na Sea chefs. Gotvach sam. Mnogo sa tochni I korektni, dosega ne sa mi kazvali nesto, koeto pose da izleze laja. Imam I mnogo kolegi tuka izprateni ot sastata agencija, nikoj ne e izlagan ili praten na nepravilnoto mjasto. Vjano, che njakoi ne izdarjat ili I'm idvat v poveche rabotnite chasove. Ama zasto agenta da im e vinoven.

Komisionni vzemat vsichki agencii, Az predi I s Kosmosa I s Sapkoto sam se kachval I te vzemat.

Obache I te me izpratiha na korab da pechelja, nikoj ne mi gi e vzel nasila ili otkradnal.

G-n Angelov si e mnogo tochen, I celja mu ekip sa ok.

Izvinjavam se che pisha na latinica, ot telefona si pisha - ot koraba.

Ангелов Консулт - Големи мошеници, могат да Ви говорят понякога какви ли не лъжи и глупости. Много са нагли, взимат Ви комисионно когато си разпишете договора, като продължавате да им плащате и последващи качвания без да има причина.Няма да Ви дадат никакви документи, че имате някакви отношения с рях,всичко минав под масата.Най-голямата наглост , която можете да видит-евентуално може да Ви дадат да подпишете бележка на английски език, че не сте им заплащали нищо за посредничество . естествено ,за да си измият ръцете пред работодареля акорешите да се оплачите , защото те взимат пари от нег,но не им стигат очевидно и затова искат и от Вас.

Това са най-големите МОШЕННИЦИ ,които съществуват от всички агенции в България,упражняващи дейност за набиране на персонал за "РЕЧНИ КОРАБИ". Вземат ти 350 Евро комисионна ,без дори да ти издадат касов бон или фактура...просто си ги прибират в джоба. И на всичко отгоре те изпращат на най-ужасните речни кораби с най-тежки и нечовешки условия за работа. Ангелов Консулт са посредници на и работят със  кипърската агенция See Shefs , като те пращат на корабчетата на Amawaterways . Tам се работи по 13-15 часа на ден,а отношението към персонала е безобразно. Искам да отбележа,че мнението ми е на човек който е имал стаж на пасажерски лайнери и е доволен много от правилата и начина на работа там. Просто исках да работя и на речните кораби ,но уви попаднах на най-отвратителното място за работа,където ме изпрати този господин Г.Ангелов. Този ,човек си е направо за затвора.
 Съветвам ви да си помислите много добре преди да отидете в тази агенция да кандидатствате за работа. Много Внимавайте !!!
Дано съм ви бил полезен...хора ,търсещи работа по речните кораби.