Туто Ауто България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Туто Ауто България ЕООД

Имат от вчера обява за склададжия.Товарач и разтоварач,чистач и 700лв,тези в час ли са?Ще ме нашият и да съм МОЛ,хайде,аз съм пас.

Искам да кажа на бъдещите кандидати за работа там,че мис Ангелова има практика след първото интервю,като второ такова да тества кандидата една седмица,безплатно и в разрез със закона.Без договор.След като ви наемат на работа,ще сте по клиенти по 8 часа,след това ще попълвате безсмислени отчети поне час.Казвам безсмислени,защото китайската им стока е трудно продаваема и с доста високи цени сравнена с конкурентите.

Фирмата е Румънска и дошла с голямата кошница в България.Наела е за управител Лилия Валериева Ангелова (набор 1988 от Видин)-с минимален стаж и опит с работата с клиенти и служители,и като цяло липсват и много неща.Факта,че е избрана за мениджър е,че е от Видин и знае Ръмънски.Държи се с персонала,като средновековен феодал.Обещава едни пари,но в края на месеца взимаш други.Работата е некоректна като цяло.Продаваш китайска евтина стока,но трябва да лъжеш че е немска.А и цените са с 50% горница.Като нов играч на пазара са обречени.Който иска да се предпази от звераска експоатация,нека звънне на 0877 080209.