Овърсийз-Хоризонт-ООД /img/frontend/nomap.png"

Овърсийз-Хоризонт-ООД

Като настоящ управител на хотела, мога съвсем открито да заявя, че заплатите вече не са ниски. Особено ако имаме предвид натовареността. Вече никой с нищо не ви занимава, помагате ако искате.
Хотелът е ремонтиран. Гостите са основно редовни и са добре запознати с обстановката.
Получавате 50% отстъпка в ресторанта, а при заслуги и в клуба.
Работа на смени от по 8 часа - без нощни! 12 часови смени даваме през зимата, когато си взимаме отпуските. Тогава се радоби 2/2 - на 12 часа. Много свободно време. Никой не ти стои на главата. Свободно ползване на телевизия и интернет на рецепция.
Направо си е като санаториум.

Единственият минус е, че всяка година вдигамхе заплатите, но с по малко. Имайки предвид настоящата заплата на рецепционистите и реалното количество свършена работа... надали в близката една година ще ги вдигнем пак.

Истински кенеф във всяко едно отношение... бягайте далеч от там...

Работих, като рецепционист в хотелчето към комплекс Хоризонт и бях потресен от отношението на управителката. Заради нея само тази година на рецепция се смениха 7 човека. Никой не би търпял подобна дебилщина. Не започвайте работа там, ще съжалявате. Там се търси момче за всичко, което да съвместява длъжностите: хамалин, чистач, пазач, слуга и т.н.

Не се подлъгвайте да започнете работа в "хотел" Хоризонт в морската градина във Варна. Рецепционистите се сменят като носни кърпи, мръсно е, смените са тежки (2 дневни, 2 нощни и два дни почивка), а отношението към персонала е под всякакава критика. Има една селска буля, дето се изживява като управител на хотела, която е просто уникална. Казва се Мая Андонова и е уникално прост, уникално нетактичен, уникално мърляв, уникално неорганизиран и още много уникални неща от този сорт. Хотелът е в такова неугледно състояние заради нея, тя просто незнае какво прави, спъва бизнеса и трови работната атмосфера. Собственикът явно пере пари през хотелчето и не му пука какво става, иначе не виждам причина да я държи. С няколко думи: НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕ СИ ТРОВЕТЕ НЕРВИТЕ, КАТО ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ!