Енигма Софтуер Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Патриарх Евтимий 12&markers=Пловдив,ул. Патриарх Евтимий 12

Енигма Софтуер Груп

За съжаление съм бивш служител на фирмата. За няколкото години труд които съм положил в Енигма съм останал единствено с добри, позитивни чувства и доста средства. Атмосферата е повече от добра, колегите /които работеха по времето в което работех и аз/ бяха страхотни, подбрани и много добри за работа в екип. По лични причини ни се наложи да се преместим в друг град, та се разделих с длъжността си тма.

Вече няколко години работя във фирмата и мога да кажа само добри неща!
Заплатите са много добри и се вдигат с времето и квалификацията на служителя, и изплащат се редовно; Коледни бонуси винаги е имало и то не малки; Безплатни карти за Фитнес и други занимания; осигуровки на реалната заплата, ако се наложи извънреден труд, се заплаща подобаващо.
Така нареченият "хамбар" както беше наречен от един от писалите преди мен тук, е всъщтност доста приветлив и светъл офис в центъра на града, със всички удовства като Кафе машини, Диспенсери за вода, а и да не забравя безплатния кетъринг...
Стига да си разбирате от работата и да умеете да следвате правилата, това е едно много добро място за работа!

Бях поканен на итнервю, на което интервюиращия закъснея и даже не пожела да се представи. Хръвли няколко листа пред мен и каза да започвам с теста. След такава среща даже да се обадят не смятам да имам отношения с тях.

В общи линии компанията е от типа "много гръм, малко дъжд". Заплащането е средно за Пловдив, но ако очаквате някакво развитие на заплата, забравете. Внимание се обръща само на протежетата на шефа, а ако имате някакви заложби и квалификация, ще си ги пропилеете на вятъра. Самите собственици, които са от САЩ, нямат никаква визия за развитие откъм бизнес, персонал, аутсорсинг и т.н, да не говорим за изключително негативния имидж на компанията на световния пазар. Ако не друго, поне локацията е добра. Съветът ми е, ако имате добра квалификация, не си я пропилявайте тук.

Една и съща обява се върти от много време понеже се търсят много хора за една и съща позиция. Фирмата е една от най-стабилните в Пловдив. Няма истерични шефове и работата върви гладко, дори монотонно. Пълни осигуровки. Редовно Плащане на заплатите - какво друго може да иска човек...

Бил съм само на т.нар. интервю за автор на статии. Нещото което ми направи впечатление е че влизаш в един голям като хамбар офис. "Интервюиращия", които така и не мисе представи ми подхвърли 1 лист на бюрото до ккомпютъра и ми казва пиши имаш 2 часа. За работа не знам как но след такова "интервю", не мога да кажа нещо хубаво.

Моля споделете информация за тази фирма, от повече от година пускат периодично през няколко седмици, че търсят служители за едни и същи позиции, но нищо не намирам за тях. Условия, заплащане?