Интерест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интерест ЕООД

1 точка от 44 мнения

да съгласна сам с мнението на колегите пълен абсурд е тая фирма това са само мошеници и лъжци, измамници.Само ако лижеш гъза на Любомир и Лина Бръшкова  (лъжкинята от офиса им в ПЛОВДИВ ) може да вземеш някви 20 евро колкото да не умреш от глад. Никога не правете грешката да ходите с тази фирма дори на края на Пловдив... па камо ли във Франция.

пълен ужас е тази фирма, не ходете там, много 6те сгре6ите. работите а ни6то не ви пла6тат. ЛЪЖЦИ И ИЗМАМНИЦИ!!!

Не се лъжете да ходите с тази фирма във Франция!!! Пълен мошенник е Любмир Добрев!!! Работите като роби в студа и дъжда и накрая не ви се плаща нищо. Трябва да му се молите за някакви кирливи по 50 евро , които не стигат даже гориво да си заредиш, а на въпроса какво ще се яде управителя на фирмата отговаря " Еми майнаа и аз нямам какво да ям, ама съм дошъл да работя, а не да се оплаквам". Пълен ужас. На 3000км сте от дома, а ви използват като роби и накрая ви бият шута. И на всичкото отгоре , като речеш да поискаш някакви пари  шефа ти казва, че му се е родило дете и пари няма. А ако си тръгнеш преждевременно те уволнява дисциплинарно и не ти дава 1 цент, заплашва те и куп други простотии. С две думи работиш безплатно на полето, гладуваш и накрая ти си виновен и ти фалшифицират подписа, че си се отказал от пари и си тръгваш за БГ. Ако ви се работи безплатно за някаква пловдивска майна това е вашата фирма Интерест ЕООД !!!!!!