Традолоджик https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Михаил Тенев&markers=София,ул. Михаил Тенев

Традолоджик

Поредната еврейска измама, измамата не е специфично към служителя, по скоро клиентите и крайни потребители са тези които страдат. Продукта е част от дълга серия провали на господин Илан Тзоря, провали за всички други но не и за него. Той самият е на почивка в Украйна, тук явно го търсят, сега се казват СуперДев, уволниха 2/3 от персонала, останаха топ измамниците. Дъно !

Защо уволниха 2/3, ами напуснаха ги 7-8 клиента и това им срина оборота до 80 %, тоест не очаквайте скоро да спечелят фирма на годината, по скоро който е там си търси работа.

Много поздрави на Милена, ти си абсолютен професионалист , никой да не ти казва друго - това , че си топ бос в фирма за въздух да не те отчайва грам. Поне вече знаеш как се правят фалшиви сметки и фирми под ден ! Браво !!

Илан си пие кафето с Украински мацки сега, вие си стойте там да си цъкате тетрис !!!

Бачках там преди 4 години. За времето си бях доволен от заплатата, имаше и бонуси. Другото хубаво нещо бяха колегите - с тях ставаха яки купони и се напивахме до неузнаваемост. Почти не съм работил овъртайм. Налагаше се рядко при рилийз да се "работи" в неделя. Плащаха надницата х 1.75, което хич не е малко.

След като напуснах бивши колеги ми казаха, че нещата станали значително по-зле.

Сега да започна с минусите - отвратителни условия на работа. 50 човека натъпкани в стая като конюшня, няма вентилация, няма климатици, няма достатъчно тоалетни, шумно, смърди, абе на по-лошо място не съм работил. Толерират се пълни некадърници и такива които изобщо не работят. А в същото време съм свидетел как уволниха без причина много кадърни хора, включително и наистина добри мениджъри. Кофти местоположение-задръствания, няма паркиране, 2км. от метрото. Постоянно се дават някакви обещания, които не се спазват (типично по израелски - мижи да те лажем). Стари технологии, качеството на кода е под всякаква критика, пълни спагети. Едвам изкарах малко над година и при първата добра оферта се махнах. А и в последствие разбрах, че един по един са се махнали 80% от истинските кадри.

Не си губете времето. Дори и да сте начинаещ най-много да се научите как не трябва да се работи.

Съгласен съм с мнението на bqla drama. Бих посъветвал кандидатите да отидат там само в краен случай. Последната новост от фирмата, която научих- пращат те на курс ( задължително) и после ( пак задължително) подписваш анекс, че ако напуснеш плащащ курса ( над 1000 лв). Ако откажеш - заплахи за уволнение.

Има система за следене на времето. И както се каза по-горе по-важно е да си навреме отколкото да си свършил нужната работа. Всеки гледа себе си там и няма никакви нормални отношения. ДАЛЕЧЕ БЕГАЙТЕ!!!

някой да даде някаква актуална инфорамция за тази фирма, моля, отношения, работна среда, социални пакети, ниво на заплати в сравнение с др. в сектора и т.н.

Исках да напиша, че сте баси пичовете. А сте баси презервативите.

Само сега, увеличете пениса в личния си задник!

ПРИЛАГАТ СЕ ТАКСИ ЗА БАГАЖ. Избегнете по-високите такси на летището!

Мноо зле

Ъп