Делта Груп Секюрити /img/frontend/nomap.png"

Делта Груп Секюрити

Тая нищожна фирмичка не става за нищо! Имат 5-6 обекта най-много и плащат минимална заплата - най-много! На някои обекти смените са 24 часа с 2 почивни дни, което са 240 работни часа, и плащат минимална заплата, която трябва да е при 180 работни часа! Това както и да го погледнеш е под минималната заплата! Просто се стискат хем да плащат повече, хем да вземат 4 човек на съответните обекти, та държат трима на некви жълти стотинки! Никой не ще в тая умряла фирма да работи!

Съгласен съм с бившия колега... доскоро бих се съгласил с него напълно, ако не ми бяха взели мястото и не ме бяха изгонили оттам! И аз доскоро бях на хубав обект, ама изведнъж на мойто място дойде някакъв човек на шефовете и мен ме махнаха оттам, без даже да ме питат - в последния момент. След това ме сложиха на един скапан обект, дето хем ми трябваха почти 2 часа да стигам, хем по цял ден стоиш прав, хем и парите същите. Еми не става - не се постъпва така с хората. Защо на оня не му дадоха това място?! Щото е техен човек, а знаят че обекта и мястото са скапани! Наложи се да напусна, щото нямаха и други хубави обекти (или са имали, ама и на тях техни хора са си сложили)! Не ви препоръчвам да се занимавате с тая фирма, такова отношение не е коректно!

Не е лоша фирма - отнасят се добре със служителите си, заплатите не са кой знае какво, но са точни и навреме... То това май е най-важното, както и да си на обект и смяна, които да ти харесват - аз съм и засега си ми е окей!

Единствената фирма в този сектор, където се работи без възложители...Обектите им като цяло са образцови и спокойни, но часовете са много на месец и заплатите са с 1 идея по-ниски от необходимото...

Охранител съм в тази фирма отдавна и съм работил на няколко обекта. Заплатите са добри за охранител (между 450 и 550 лв.) и се изплащат винаги без закъснения. По различните обекти условията са различни, но няма как да са еднакви при строителен обект или на рецепция на сграда, примерно. Това, което прави впечатление е, че се съобразяват с това къде живее охранителят, така че да му е удобно да стига до обекта, който охранява. Колеги всякакви съм срещал по обектите, така че не мога да кажа нищо еднозначно.

Заплащането е нормално, според зависи от обекта и броя на смените (около 450-500 лв). Няма забавяне на заплатите. Има уважение от работодателя. Осигурени са нормални условия на труд (работно място, дрехи и др.). Аз лично проблеми с колегите нямам на обекта. Фирмата е сериозна и когато е доволна от служител, няма да го остави без работа, дори съответния обект да приключи.

заплащане 420-450,; няма забавяне на заплати; уважение от колегите и шефовете; но понякога има повече натоварване, но фирмата има потенциал;

Редовни в плащането. Нередовни в трудовите договори.
По договор два на два (дневна, нощна 2 почоваш).

Реално:
24 часа работиш 2 дни почиваш - 420 лв.
24 часа работиш 3 дни почиваш - 320 лв.

Началниците са КОМПЛЕКСАРИ!!!

Изискванията са отвратителни.