Публикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Витоша 89Б, ОББ Милениум Център&markers=София,бул. Витоша 89Б, ОББ Милениум Център

Някакво актуално мнение за фирмата?

Кандидатствах за работа във въпросната фирма и се убедих, че нивото на БГ компаниите продължава да бъде обидно ниско (разбира се има и изключения). Единствено добро впечатление ми направи HR manager на компанията, който разбирам вече не работи там. Оттам нататък - ясно изразен диалект, невъзможност за формулиране на завършено изречение или смислен въпрос от страна на другия интервюиращ, "прилично" закъснение за интервюто и за финал липса на каквато и да е обратна връзка, както и редица други дребни, но съществени детайли. Още тръгвайки си оттам знаех, че това не е мястото.. Четох подобни коментари за компанията, но реших да кандидатствам, в крайна сметка считам, че човек трябва сам да види и изгради мнение. Сега обаче мога спокойно да ги потвърдя. Като човек, работил предимно в международни компании (далеч съм от идеята, че там всичко е изрядно) смея да твърдя, че Публикс е далеч от добрите практики. В крайна сметка обаче всеки сам преценява "за" и "против".

В споразумението за конфиденциалност няма нищо гнило. Съжалявам, че ще разочаровам мнителния колега преди мен, но това си е фирмена политика, която дори защитава кандидати, които работят в момента.
Като цяло условията на работа и заплащането в компанията са отлични и не само че няма почти никакво текучество, а дори напротив - компанията се развива и за две години е утроила персонала си.
Всеки сам може да прецени дали комапнията му харесва или не. Няма как да се харесва на всички, но лично аз я препоръчвам като компания, която осигурява много бенефити, обучения и възможности за развитие на своите служители.

Днес ми се обадиха от тази фирма.Поканиха ме на интервю утре в 17:00 часа .Разбрахме се да ми изпратят мейл с адреса на фирмата, за да ги открия по-лесно.ОБАЧЕ в мейма има и нещо друго освен адреса добави ли са и някакъв файл който е наречен "СПОРАЗУМЕНИЕ ЗА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ" и се споменава да го прочета, и че трябва да го подпиша преди интервюто.Мирише ми на гнило!

На предишният пост, доста кратко и ясно е обяснено положението на фирмата. На който му трябва временна работа за няколко месеца, като си търси друга работа да почне. За дълъг период просто не е възможно теоретично и физически. Средно ще чатите с 150 души, отделно най малко 50 емайла и ако говорите много добре турски ще отговаряте на телефонните обаждания ако не говорите шансовете да ви вземат на работа. При самото установяване на работното място ще видите, как по опитните и стари служители си коментират за напускане и съответно напускат. от 2012 година до сега близо са напуснали и уволнени 30 души общо от всичките отдели. Ако не сте виждали малка фирма със смешни шефове, тийм лидери и голям цирк на шуро-баджанащината, почвайте.

Относно за тази фирма трябва да коментирам като бивш служител за да получат информация новите "кандидат слуители".  В тази фирма се работи за 1 английски онлайн сайт за залози, с другото име "bet". Но в началото бях забелязъл че никой от офиса не е щастлив. След време за всичко ми стана ясно !!! Mоже да видите обявата на фирмата v jobs.bg постоянно, защото непрекъснато има циркулация на служители. ""Надявам се това да означава нещо за вас"" Много е важно да знаете че няма никаква възможност за развитие. Освен плащането фирмата няма никакви плюсове. Всичките служители са негативни, защото работата никак не е приятна. Които продължава да работи там повече от з месеца или няма друг избор или не става за нищо.  Шефовете са ужасни, постоянно има грешки от фирмата и тези грешки трябва да се поправят от служители...Постоянно получавате негативи от клиенти. Радвам се че се измъкнах от тази фирма.  За кандидатите никак не я препоръчвам. Освен ако не желаете да роботите в "Батак" ( така е наречено от служителите). Който ще започне на работа във "публикс" ще съжалява много.

Само едно ще кажа- не се хващайте с тия, бягайте надалеч!

За всичките упоменти "привилегии" се ползват и от други компании, дори и е по зле притях. Ако може малко повече информация, защото искам да кандидатствам за определена длъжност. Относно "циганската" махала всички сме хора.

Заплащане - добро , Уважение - никакво, Привилегии - обяда ако е привилегия, Фирмена сигурност - никаква ако не ви уволнят през пробния период по късно сами ще си тръгнете, Ангажираност - НА МАКС !!! , Потенциал за развитие - Никакво временна работа за студенти предимно кариерно развитие не може е да си представите, Местоположение - до циганската махала на Константин Величков, Колеги - постоянно сменящи се нови колеги, Работна среда - нормална

Заплащане - Добро, Уважение - Никакво, Привилеги - Обяда ако е привилегия, Фирмена сигурност - ако не сте освободени през пробния период по късно сами
ще си тръгнете със сигурност, Ангажираност - НА МАКС !, Потенциал за развитие - Няма развитие временна работа за студенти предимно, Местоположение - до циганската махала на Константин Величков, Колеги - постоянно сменящи се с нови, Работна среда - нормална.