Публикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Витоша 89Б, ОББ Милениум Център&markers=София,бул. Витоша 89Б, ОББ Милениум Център

Бях на интервю малко преди да се въведе извънредно положение в страната. Трябваше да получа имейл независимо дали са се спрели на мен - изключително несериозно!

Ни вест, ни кост. Направихте ми услуга, измислена фирмичке.

току-що уволниха 60 души не си губете времето с тази фирма. Никаква фирменна сигурност. Да живее Дебелянов!

В тази фирма няма никакво уважение към работниците. Никакво уважение към персонал. Никаква перспектива за развитие. Всички от трейдърите залагат само за себе си и не им пука за фирмата. Менидмънт на много слабо ниво. Има една туркиня Зехра, която е нещо като медиатор и само пише докладни против служителите

Здравейте, какви са условията за позиция sports trader като ниво на заплащане и различни бонуси?

От познат във фирмата съм чувал само добри неща. Като условия, заплащане, офис, колеги. За съжаление е заминал за чужбина от скоро и нямам актуално инфо. То освен,че има забавена обратна връзка, което не е нещо фатално или сърдити че не са одобрени, нещо по конкретно, ако може.

Жива да не бях - получих обратна връзка ..... никаква информация която да те насочи къде ти е грешката в техническтото задание ... егаси

Несериозно отношение. Казаха че до седмица ще се обадят и нищо братче вече втора че и трета седмица идва. Яйчарката е с едни залепени мигли и пита разпитва хора с повече опит .. явно иска да се махне от нейния знае ли човек. Пробвайте но се подгответе да чакате.
От разпитването привилегиите са кът. Обаче даваш дежурства и поне 2-3 в седмицата може да останеш след работното време щото някой не си е свършил работата или на големите им щракнало нещо и трябва да се работи за да се пусне. Аман от израелски работодатели

Някакво актуално мнение за фирмата?

Кандидатствах за работа във въпросната фирма и се убедих, че нивото на БГ компаниите продължава да бъде обидно ниско (разбира се има и изключения). Единствено добро впечатление ми направи HR manager на компанията, който разбирам вече не работи там. Оттам нататък - ясно изразен диалект, невъзможност за формулиране на завършено изречение или смислен въпрос от страна на другия интервюиращ, "прилично" закъснение за интервюто и за финал липса на каквато и да е обратна връзка, както и редица други дребни, но съществени детайли. Още тръгвайки си оттам знаех, че това не е мястото.. Четох подобни коментари за компанията, но реших да кандидатствам, в крайна сметка считам, че човек трябва сам да види и изгради мнение. Сега обаче мога спокойно да ги потвърдя. Като човек, работил предимно в международни компании (далеч съм от идеята, че там всичко е изрядно) смея да твърдя, че Публикс е далеч от добрите практики. В крайна сметка обаче всеки сам преценява "за" и "против".

В споразумението за конфиденциалност няма нищо гнило. Съжалявам, че ще разочаровам мнителния колега преди мен, но това си е фирмена политика, която дори защитава кандидати, които работят в момента.
Като цяло условията на работа и заплащането в компанията са отлични и не само че няма почти никакво текучество, а дори напротив - компанията се развива и за две години е утроила персонала си.
Всеки сам може да прецени дали комапнията му харесва или не. Няма как да се харесва на всички, но лично аз я препоръчвам като компания, която осигурява много бенефити, обучения и възможности за развитие на своите служители.