Публикс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Витоша 89Б, ОББ Милениум Център&markers=София,бул. Витоша 89Б, ОББ Милениум Център

Важното е че еЛениту Пенч3ва е наизустила как се праат интервютата, ва. ВСЕ Пак важното е дали ви харесва физиономията, не дали стиЕ способни да вършите простата им беттинг работа уе. Мойе ви подфърли леки безпочвени обидни намеци и да забрави да ви кажи чал, ама тоП-ноЧ интервюъер бе братан.

сган ве сган

Работих за компанията Публикс, нейният проект е сайт за залагания Темпобет и това беше ужасен опит. Компанията се опитва да се позиционираше като лидер в бранша, но в действителност ръководството имаше слаби умения за комуникация и вземане на решения. Те не инвестираха в необходимите инструменти или обучение на служителите, за да изпълняват ефективно работата си. Брандирането и маркетинговите усилия на компанията също бяха слаби и тя не успяваха да се справи с конкуренцията. Компанията имаше високо ниво на текучество и повечето ми колеги бяха нещастни и неангажирани. Не бих препоръчал да работя за тази компания или да правя бизнес с нея.

Само да напиша, че още си е супер зле, да не се излъже някой. Всичко написано в предишните коментари си важи с пълна сила.

Изключително неадекватна компания по всички показатели, ако има в речника снимка за токсична среда - то непременно трябва да е на Публикса. Предвид множеството подобни компании (и залагания, и wallets, и крипто) не ми го побира акъла как може да става все по-зле и по-зле и никой да не променя нищо, а напротив да задълбочава с ярост отрицателните страни?! Това "директорите" и "мениджърите", псевдо тийм лидерчетата, ТРЗ. Новите служители не ги държат и три месеца и ги махат, а читавите хора отдавна си тръгнаха. Има още двама-трима, но те трудно компенсират за всичкото по-горе, а и на тях им се чудя защо седят още.
Сега се местим и на по-тъпа локация, което съвсем отежнява обстановката.

Фирма под всякаква критика. Недораснали комплексари, които се правят на вилики шефове и гнусна противна ТРЗ, което дебне всеки 30мин като надзирател в затвор. С това сипавичо лице тоя плондир е за затвора! Не се лъжете и губете времето!

Изключително нелоялна компания.Лош мениджмънт и тотално сбъркан HR.При започването ми в компанията обученията в началото бяха добре,защото ментора ни беше супер точен и имаше подход към обучението,но за съжаление сега и той е бивш служител.Започнахме с практическата част и имах ме друг ментор"експерт",който имаше гадно и заядливо отношение и се дразнеше като му се задават въпроси така наречения П.И.Абсолютно не става за обучение на нови служители и имаше постоянно нервни тикове.В началото предтавят компанията в Уаааауууу светлина,колко ще се разрасне компанията,колко много работа ще има,колко нови служители ще се назначават.В последствие започнаха уволнения и и при разговор ти кзват не можеш да покриваш критерийте.Кои са ви критерите?Какво очакват от новите служители в рамките на два месеца?Това са неясни въпроси,които би трябвало да се обяснят при самото назначаване,най-малкото критерийте,които са заложени.Материята е различна и се изисква време.В процеса на практическото прилагане до някъде се обяснява и в последствие ти кзват почваш да работиш тикети,които никой не ти обяснява как и какво се прави .Компаня с кофти корпоративна среда,ТРЗ дебни по няколко пъти като цербер,няма комуникация между колегите,всеки се групира на групички,всеки те гледа странно на това му казвам токсична среда.Бенефитите не са големи,защото компани,които са подобни дават доста по-големи бенефити.Тук социалния пакет беше допълнително здравно осигуряване,ваучери за такси и подсигурена храна и торта на рожденият ти ден,смешна работа.HR са тотално зле и незнаят какво правят.Товамли е голямата напудрена компания Публикс,че взеха и стари служители с дългогодишен опит да махат,други сами напускат,а какво очакват новите служители махат си ги докато са в срок на изпитване.Ясно е стратегията им е такава назначават и махат и провеждат интервюто,това не говори добре за компанията,защото изграждат лоша репутация и е ясен сигнал,че за да ма много често обяви има нещо гнило.Гнилото е в лошият мениджмънт и някои зскостенели тийм лидерчета и експерти,които са мислят за голяма работа.Пиша,за да изкажа мнението си за тях и Много силно препоръчвам не започвайте там работа,защото катиера няма да направите за кратко време,а ще бъдете уволнени.Заплащането не е голямо,а смените са им кофти,бенефити нулеви.Смешни и недодялани хорица бачкат там.Цалка компания.Незаслужават абсолютно нови хора.Не започвайте в Публикс!!!

Гледам не е писано отдавна и реших да драсна два реда, да не решат кандидатите за работа че има положителен прогрес. Ми няма! Даже, напротив няколко колеги с повече опит напуснаха тия месеци и започна нов подбор на джуниерчета, ама имам усещането, че и те вече не искат много много и накрая шефчетата ще трябва да си бачкат сами.
Весели празници и не забравяйте - ако можете не ходете в тая фирма

Фирмата е страхотна, няма да съжалявате ако кандидаствате. Очаква Ви страхотна кариера и то в краткосрочен план, приятелско отношение, възнаграждение от 5000лв стартово, 50 дни годишен отпуск, както и почивни бази на разположение за лято и зима, съответно на Малдивите и в Алпите. Не знам какво се оплакват долните постове от мениджъмнт, но той отдавна е самообучаващ се изкуствен интелект и никога не прави грешки. Такива постове само отявлени хейтъри и мързеливци могат да напишат.
Работата също е приятна, а и три пъти дневно има освежаващи коктеили, суши бар с майстор-сушист и тайландски масажистки.

Ох и аз ги изчетох писаниците, в голямата си част са верни, но най-интересното е, че ръководството чете и дори пише тука отбранително, обаче не си взема бележка да оправи ситуацията в самата фирма. Или поне да направи някакви усилия за нещо такова. Не че ние служителите сме очаквали, но да ги наречем адекватни компании си вземат действия, като има нещо такова.

Като не ти изнася напускаш или те напускат и после идват нови хора, с които се случва същото и така нататък. Еми тъпо е!

- искате ли да ходите на работа в 5 сутринта в неделя;
- искате ли да ходите на работа до един след полунощ в петък или събота?
- искате ли да работите 6 поредни дни до 12, да почивате само един и после да минете 6 дни от 7 сутринта?
- искате ли да Ви държат сметка изявени комплексари, които не са виждали друга работа, но пък са се взели достатъчно насериозно на тази;
- искате ли да си имате вземане-даване с хора, които само искат да скътаят и да не носят отговорност за нищо;
- искате ли да ви уволнят от днес за утре без мотивирани причини?
- искате ли за всичкото това написано да получавате заплата под средното за подобни длъжности?

Ако отговорите са ви с да, наети сте!