OnlineDirect /img/frontend/nomap.png"

(За заплащането мога да каже че отговаря на свършената работа, Уважението е нещо което се извоюва ... Привилегиите идват с времето ;) Свободно време няма но всеки преценява сам за себе си.. развитието е въпрос на гледна точка ако чакаш всичко на готово нямаш шанс... Местоположението е централно :))) колегите не са точно колеги а са приятели така че щом си бивш колега значи просто не си бил и никога няма да бъдеш част от този колектив дори когато си работел тук !?!?!?!)

".......така че щом си бивш колега значи просто не си бил и никога няма да бъдеш част от този колектив дори когато си работел тук "

С това изречение не мога да се съглася или поне не ми се иска да се съгласявам .

Работих доста време за фирмата . Надявам се ,че съм допринесъл с нещо.

По голямата част от екипа беше невероятен, но както се казва във всяко
стадо има и черни овце . Б.Б. направи "стригането" на черните овце още
докато бях служител.. Не мисля обаче , че не съм бил част от колектива.

Работил съм и много . Имали сме трудни моменти , но винаги съм получавал
заслуженото ми уважение от ръководството. Сменил съм много фирми ,но до
сега не съм попадал на такъв работодател (това не е четка).

Пожелавам на Б.Божилов всичко най-добро което може да се случи на човек .

JUST ONLINE DIRECT

Работното време е ужасно неприемливо.Често обещанията на работодателя остават празни.Договоря се с персонала нещо,което след това не се случва.Карат новите хора да работят извънредно.Не държат по никакъв начин на хората,които работят там.Дори служителите не могат да се свържат с началните им по телефона,защото телефонните им са с ограничени повиквания.Останалите им служители живеят напълно в офиса им и по никакъв начин не мога да се развият,защото не им остават и 5 свободни минутки.Въобще заради нищо не си заслужава Online Direct

nesum dovolen

bqh predi vreme slujitel v tazi firma taka che sa mi izvestni dosta raboti ot firmata. kato firma biva po dobra e ot dosta firmi predlagashti internet no kato otnoshenie kam slujiteli ima na kakvo da rabotqt.

....

kakvo mislite za tiah??????