стандарт инвест груп еоод /img/frontend/nomap.png"

стандарт инвест груп еоод

Подмазвачи и гъзолизци, колко ви плати Дочо за тази реклама ?

На два пъти съм се връщал да бачкам там през два различни сезона .Ами зависи и какви колеги имаш не само от шефа.На мен лично не ми е викал но знам че не обича търтеите и скритите лисунгери И на новото място е същотот само дето целогодишно бачкам Нищо поразлично Няма ги майтапите обаче както беше там

Работа като работа Вярно е че лятото е натоварено ама къде не е по морето натоварено. Нали затуй и някой лев повече вземаме я.Ако бачкаш -получаваш ама ако си като Киро от Меден рудник съден за блудство и като го разкри шефа и го освободи взе че полудя да праща проверки И кво, проверяващите да не са слепи хората Разбраха простотиите на тъпанарите като Киро. Или пък циганина Пламен от селото Кошарица пияно протеже дето акъла не му стига ами жена му нали е любовница на Кошаренския кмет та чак го подучел и скат телевизия да викаче уж шефа го бил наръгал и да не му дава заплатата. И кво стана - сега Дочо ще ви разкаже лъжливите инсценировки Нали приключи следствието сега Дочо ша ви съди мухловци Шефа е пич ама тарикатите селски като Киро и Пламен или пък онази крадла куцата Христина и последната наркоманка Мария Дерменджиева вече да се развяват коня другаде

Не мога да ги разбера всичките мързеливи нещастници, които идват при Дочо на работа гладни и заборчлели до гуша, от Кол и Въже и очакват ,че като крадат или се правят ,че работят парите им сами ще дойдат.Плаща ли ви квартира човека,това което си се уговорил за заплата вземаш ли го, дава ли ви бонуси ,прави ли ви банкети,прави ли какви ли не услуги пуска ли ви от работа когато се налага и искаш. Ха сега ,с ръка на сърцето и пред Господ смей да излъжеш тук ,че не е истина. Ама колко боклук хора само преминаха, поне докато аз съм при Дочо не мога да повярвам. Направи ли нови офиси ,тоалетна и обзаведена кухня-направи ви.Ами остава и да си работите и нещата си вървят. Мен що не ме гони Човека е точен ама боклук работници с лопата да ги ринеш!!!!

Това е наи измамната фирма в която съм попадал
само обиди.крясъци и лъжи от Дочо
Никога не започваите там работа.каквото и да ви се обещае няма да се случи и заплати на куково лято

Искам да попитам базата на фирмата в гр. Несебър до Топливо ли се намира?

Престанете да защитавате и да се подмазвате на Дочо Дочев при положение ,че всички го знаем какъв е!!!!!

Година и няколко месеца бях в Холандия. След завръщането ми прочетох за фирмата в която работих и се учудих за някои неща, които се пише и за работодателя й -Дочо Дочев. Аз познавам много добре фирмата, работодателя итези двама колеги - Атанас Паляков (Пальонов) и Сашо лъжата. Във фирмата всичко беше точно - шефа пич и разбран човек , плащаше на всички заплати и аванси и даваше пари напред на всеки закъсал и нуждаещ се. Но тъй като във всяко стадо си има мърша, и лъжци като Атанас Пальонов , това противно изчадие, лъжец и алкохолик от сутрин до вечер и вечно със патрончето с алкохол в ръката.Отиде на лекар, откриха му сифилис - стара и мръсна болест - ето какъв човек е Атанас Пальонов от Димитровград.Аз напуснах заради него, защото постепенно ме топеше за нищо пред Дочо, но накрая се разбра какъв е и Дочо го изгони като мръсно куче за кражби от колегите за пари и за материални щети от обекти на фирмата. С най-голямото си нахалство открадна на Дочо очилата - Рейбан за да изкара пари за наркотици., това е адски нагъл човек. Хаир да не видиш бе Палячов Работодатели, пазете се от такива хора като него, ако искате да имате персонал и хора за работа и ако искате да запазите фирмите си.

По отношение на фирмата чета само лъжи. Чета и от Сашо , наричаме го Лъжата, познайте защо? Този тюфлек, постоянно лъжеше, и го мързеше страшно много, не можеше да гледа от мързел.Ние правихме по 3 курса със заявки, а той едва един. Тръгваше сутрин в 10 часа и вечер в 4/5 се прибираше, когато ние приключвахме работа. Всички колеги работихме и за него, а той все се оплакваше за всичко и от всички. той спи и върви, мързела му е над всичко. Никой за нищо не му е викал и не се е карал, макар че трябваше , щото той е уникален мързел, няма друг такъв. Всеки ден се събирахме на спирката да се прибираме колегите, той не спираше да мърмори и плюе, с големи претенции е дебелака такъв. Всеки ден искаше пари от шефа, защото все нямаше, и то за да ходи по машинките да ги дава. Ние персонала започнахме да го натискаме да работи , защото иначе на нас ни идваше нагорнище и опъвахме заради него,тогава той избяга по най-долния начин от фирмата, продажника долен и лъжец. Писна ми да чета лъжи за фирмата, и то от такива продажници и лъжци, за това работодатели, пазете се, пазете се, за да не ви се случва и на вас това, за да нямате такива лъжци и крадци за работници като Александър Паляков (Пальонов) и Саша Лъжеца от Поморие, свини мръсни и долни.

ХОРА БЕ, НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ЧЕ ГАДНИТЕ ВИ КОМЕНТАРИ СИ ЛИЧАТ КОЛКО СА ПОРЪЧКОВИ - БИВШИ СЛУЖИТЕЛИ, ЯЛИ ОТ РЪКАТА НА ШЕФА СИ, СЕГА ИСКАТ ДА МУ Я ОТХАПЯТ;РАБОТНИЦИ КОИТО ЧУПЯТ СЛУЖЕБНИТЕ КОЛИ,РУШАТ КРАДАТ И ЛЪЖАТ И ДОРИ ХОДЯТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ЗА ДА ПОЛУЧАТ НЯКОЙ ЛЕВ ЗАЩОТО НИКОЙ НЯМА ДА ГИ ВЗЕМЕ НА РАБОТА.И ТЕЛЕВИЗИИТЕ ТОВА ЧАКАТ - СЕИРА, БЕЗ ДА ЗНАЯТ ИСТИНАТА. ГРЕШКАТА НА ДОЧО Е ЧЕ КАТО МУ СЕ МОЛИТЕ И ПЛАЧЕТЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ЯДЕТЕ , КАКТО ОНЯ ЦИГАНИН ДЕТО КАТО СЕ СБИЛИ СЪС ЖЕНА СИ ГО НАРЪГАЛА С НОЖА И РЕШИЛ ДА ИЗМЪКНЕ ПАРИ КАТО КАЖЕ ЧЕ Е ДОЧО, ЩОТО ЗА НИЩО НЕ СТАВА И ВИ ВЗИМА НА РАБОТА И КАТО МУ ИСКАТЕ ВСЕКИ ДЕН ПАРИ ЧЕ НЯМАТЕ ЗА ХРАНА ДОЧО ДАВА ЩОТО НЯМА КОЙ ДРУГ ДА ВИ ДАДЕ.ПОДЛИ И КРАДЛИВИ И ЛЪЖЛИВИ ТЪПИ ЦИГАНИ, ПОДЛА СГАН.ДОЛНИ ХОРА НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ЧЕ ЗА ТОВА НЯМАТЕ ЩОТО СТЕ МЪРЗЕЛИВИ И ЗА НИЩО НЕ СТАВАТЕ ЩОТО САМО СЪС ИЗМАМИ И ИЗНУДВАНЕ ИСКАТЕ ДА СИ ИЗКАРАТЕ ПАРИТЕ, НЕ СТАВА. ПРОСТИ СТЕ И ПРОСТИ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ АМА МНОГО

добре дошла в клуба. За , Дочо много мога да разкажа, но няма смисъл, само едно мога да кажа верно че е избухлив но е много точен с парите, заплати аванс винаги се дават, и напред да пойскаш пак ще ти даде. А за Пламен, сигурно той си е виновен за всичко.Работата е много натоварена но мен ми беше голям кеф, който не го мързи работи.