Сънфудс България / Макдоналдс България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Цветан Лазаров 45&markers=София,ул. Цветан Лазаров 45

Сънфудс България / Макдоналдс България

Аз съм дългогодишен мениджър от р-т „Зорница„ - „Макдоналдс„-драйв, гр.Бургас, където желае от това място да се обърна към ръководството на фирма „Сънфудс България„ ЕООД.
С призива - „Осъзнайте се!„.
В момента реалното положение е такова, че липсват хора, които да изпълняват адекватно задълженията си, поради това, че заплащането продължава да е ниско, а това влияе и на нас. Хората, които от доста време работим там и сме в състояние на прага да напуснем фирмата. Заради вас, които не се интересувате какво се случва, оставили сте ни на произвола, а нас това ни убива - физически и морално.
Помня преди години какво беше и като го сравнявам със сегашното положение, всичко е изменено в отрицателна насока.
Толкова години работя, отдавайки всичко най-добро от себе си и какво - нищо на среща, а само едно презрение и постоянните критики от страна на регионалният представител и Митко Костов.. Явно ни считате за някакви роби, които са без обективна самооценка за себе си, подчиняващи се и нищо повече.

Радвам се че стигнах само до ниво интервю!
Моля всички бъдещи кандидати и настоящи служители да заобикалят макЛАЙдоналдс от минимум километър разстояние!Колкото и да сте закъсали винаги ще си намерите по-добра работа от тази!Жал ми е за всички млади хора пропиляващи дори секунда от времето си в тази помийна яма!

„Макдоналдс„ е мястото, където значително мнозинство от младежите, които са с хомосексуална ориентация се чувствам добре. Тъй като средата в която работят и развиват е толерантна към тях и нещо повече, независимо от същността им, усещат една уютна среда, където се чувстват добре, а не потиснати или унижавани, защото са такива, каквито са.
Когато работиш с такива хора осъзнаваш, че онова, което се пропагандира от разни източници на информация спрямо тях е една измама, която цели да настройва и подтиква към омраза, защото така някои желаят.
Казва „не„ на всяко едно действия или слово срещу онова, което е! Казвам „не„ на опитите да се внуши еди-какво си и еди-що си! „Аз съм..„ - това е моето мото, което е насочено към това, че съм първо индивид, който е свободен, сам да решава и избира, а не да у се натрапва..

Ние, които сме служители във фирма „Макдоналдс„, искаме да подкрепим настоящият гей-прайд, който ще се проведе в гр. София. Като изказваме своята подкрепа към хората с различна сексуална ориентация, призовавайки обществото за повече толерантност и разбиране спрямо тях, както и към всеки един индивид, който е такъв, независимо от различията които има.
Както и това, че трябва да бъдат предприети мерки по повод официалното признаване на еднополовите съюзи в България.
Ние, заставаме зад Вас!
Успех!

Здравейте колеги и бивши служители на фирмата! :) Прочетох доста от коментарите и това, което ми направи впечатление беше че почти всички говорят за ниската хигиена, която грам не била на ниво. Смело мога да твърдя, че тази хигиена я поддържат служители, които толкова много се възхваляват, че вършили много работа, а всъщност ги мързи да си мръднат пръста, ако ги помолиш да свършат нещо.. не може да стоиш 7 часа и да си бъркаш в носа, съответно да искаш да получаваш и пари за това. Другото което е, работила съм със служители, които елементарно не могат да си поддържат личната хигиена.. съответно как да ги изкарам пред клиентите?! Не може само да изискваш да взимаш големите пари, а реално да не правиш нищо! Даваш-взимаш, това е. Има развитие във фирмата, трупаш стаж, имаш трудов договор. Относно тези неустойки - за всяка си има причина, за която не мисля, че трябва да се споделя в социалните мрежи. Благодаря за вниманието, продължавайте да се развивате и лека вечер :)

Тази Елена, която в момента е управителка на р-т „Макдоналдс„ в мол „Галерия„, гр. Бургас. Проличава като надменна и не до там имаща за нещо, което е по-различна от останалите, предвид длъжността която заема. Някакво конте, чийто маниери наподобяват обноски на придворен плъх..

Мила скъпа и ,,красива" Г-жо управитЕЛ,МАРИЯ ПЕНЧЕВА
Много скоро ще получиш призовка от съдА..Много знаем отпред на касата да се заяждаш и караш с клиенти :) . Спокойнооо имам те и записана даже. Сега се почерпи една студена вода:*

В момента регионалният за гр. Бургас на „Макдоналдс„ и преди него, както и още по-предишният на име Димо Чолаков, а в момента е Петър Петков. Направиха така, а и в момента новото лице, което е, че нивото на желаещите да работят в тази фирма е на най-ниското си равнище. Благодарение на тяхната анти-дейност и ниското заплащане, което също е един от водещите фактори. Определящи престижа на тази фирма, който с годините се е сринал до най-ниското си ниво и още продължава.
Дори за лятото на 2019 г. кандидати за работа на летище „Сарафов„ е 0.1%, освен ако не привикат служители от града и дори други градове, както правят, поради липса на хора.
Дерзайте, дойде време на упадък, а с него и надеждата за дългоочакваната разплата.

Пешо-рибата, онзи ден беше на проверка в мол „Галерия„, като с цялата си наглост и при условие, че взимаме ниски заплати ни наложи на всички глоба от 20%. Егати и пича, но това лято ще дойде любоницата му Теодора Сърабеева и ще и се насладим сладко, като отмъщение на постъпката на рибата.

Това е моят хит и поздрав за всички работещи в тази кочина, която назоваваме незнайно защо с „фирма„..

Вървях по улицата отпуснат и небрежен,
по настроение бях наежен, пред мен изникна като на шега
билборд, а на него реклама на „Макдоналдс„ се въртеше.
За работа ни зовеше, някакви усмихнати лица,
които притежават каменни сърца, с усмивки фалшиви,
с ризки на каре, с шалчета и вратовръзки, явно големци,
но в действителност някакви хитреци.
Приканващи ни отдалече - елате, елате и при нас работете,
не се гневете, а работата вършете, с ведро настроение,
но без парично възнаграждение.
Работете от сърце, за Митко Костов, Иван Лисиков и сие.