Пепи Елегант ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, ж.к. ОВЧА КУПЕЛ-2 бл. 20 ет.12 ап.60&markers=София, Овча купел, ж.к. ОВЧА КУПЕЛ-2 бл. 20 ет.12 ап.60

Пепи Елегант ЕООД

Собственичката г_жа Пепи Ананиева е най-невъзпитаната и зла жена, която можех да срещна в моя живот. Отношение, до безочие нагло.Изработка на това, което исках - Пародия. От битака да бях купил, това което ми изработи и чаках повече от месец, по щеше да струва. За нищо на света не бих поръчал и копче от тази смешна така наречена фирма!!!

Самият факт,че през два месеца г-жа Ананиева си търси офис сътрудник е достатъчно красноречив. Заплатата, която е обявила и този път е меко казано - смешна!!
Не за друго , но НЯМА да взимате тия пари, т.е ще Ви осигуряват на минимална, другата част,която ще обещае ще са под масата. Ако не ви хареса , подгответе се да получите само това , което ви е по д-р.

Пародия и фалш е тази къща !

Не поръчвайте от тази модна къща. Поръчахме облекла за няколко наши служители по р-ри дадени от нас .Мотаха ни 5 месеца Преправяха няколко пъти Всичко висеше като торби на всеки един служител Скъсах си нервите да се разправям с Пепи Ананиева .Много , много лъсакво а отвътре фалшиво.Иначе се чуди какви намаления да пусне на хората та да се излъжат и да купят нещо. Ми файда няма никаква.Не бих повторил тази грешка.

Напълно съгласна съм с предните коментари Аз изкарах не повече от месец.Всчко което се казва и обяснява на клиентите е пълна измама Фирмата е от двама човека включително с управителката Всичко се шие в други фирми и бродира другъде.Слага се луда надценка на всичкои хората се мамят по всячески начин Пълна пародия и се чудя как още има хора които се връзват.Не почвайте там работа На мен също ми плати по малко от това което уж трябваше да взема

Не поръчвайте работни облекла от тази фирма. Преди известно време от там си поръчахме облекло.
Първо - качеството им е пълна нула.След няколко изпирания платът избеля. Шевовете бяха криви и всичко беше направено все едно е купено от Женския пазар!!! Платът, който бях избрала се разминаваше коренно от това, което беше ушито. Когато опитах да разбера причината ми беше отговорено, че нямало как да бъде същият плат, т.е да съвпада с нюанса, който искахме. Бях изумена!! Чакахме повече от месец, след като уж щеше да е готово в срок до 20 работни дни. Не бих шила в тази фирма каквото и да е!Яд ме е, че не проучих първо какво се пише за нея, преди да поръчвам...
Не съм никак учудена от негативните коментари и се чудя как още има клиенти.
С две думи не бих повторила тази грешка!!!!

Ако се излъжете да започнете работа в Пепи Елегант - така наречената Модна къща с управител Пепи Ананиева , непременно в договора Ви гледайте да пише пълната сума за която сте се разбрали .Така , аз й оставих 420 и няколко лева , които тя ми даваше "под масата" и се надявам с тях да си подпомогне финансово,че много я закъсала тази жена. Кроячката, която работеше за нея напусна и така и не намери кой друг да работи. На длъжността , която бях - офис сътрудник до колкото знам още няма човек. Прди мен са се извървели няколко , които така и не са стояли повече от месец.Защо ли ?Ще намери някой , но въпроса до колко ще изтърпи така наречената управителка Пепи Ананиева.
Та за нея - лъжкиня в пълния смисъл на думата . Това ,, което прави се надявам да се прочете от повече хора , за да разберат къде да НЕ си изработват работни облекла.Всичко, което казва на клиентите , че се изработва и има цех е пълна ЛЪЖА. Няма такова нещо . Всичко се препраща в друг град , където се шие. Същото е и с бродериите.Те се бродират в ДСТ Студио .Там ходете , за да не плащате толкова големи суми за всичко , което искате да се бродира. Ще Ви излезе и по-евтино.

Коректен работодател