Сошъл Криейтив Къмпани ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сошъл Криейтив Къмпани ЕООД

5 точки от 1 мнение

Работя във фирмата от около година и исках да споделя мнението си, за да е достъпно за потенциални нови колеги. Работата във фирмата е изключително благодарна и от гледна точка на заплащане и от гледна точка на развитие. Всеки ден си тръгвам от работа с нови знания и идеи.
Управителя Деян Карашмалъков се е доказал,като един от най- коректните работодадели с които съм работила. Заплащането е на на ниво над средното, с потенциал за високо.Винаги съм доволна от заплатата си, най-вече защото е обвързана с резултатите, които съм постигнала. Никога през годините в които работя не съм чакала на фиксирана заплата и се радвам, че сега заплатата ми зависи от мен.
Когато с обявят  награди, състезания или допълнителни бонуси за спечелване условията са ясни и прозрачни, също като отношенията във фирмата.  С колегите сме чудесен екип, почти като семейство, и неща като клюки, драми, неразбирателсво не се случват.
ПС: награди и  бонуси има почти всеки месец, както групови, така и индивидуални.