Connectik / Конектик /img/frontend/nomap.png"

Connectik / Конектик

Може ли настоящ служител да даде малко повече инфо за фирмата като цяло. заплащане, развитие и отношение служител - мениджър/служител.
Благодаря

Здравейте, настоящ служител може ли да даде малко повече информация за фирмата, работното място, отношението между мениджмънта/служителите - с 2 думи малко инфо.
Мерси

Собственост на евреи. Докато бях там си смениха името 2 пъти и офиса един път. В момента се казват Connectik / Конектик и се намират в Hill Tower на II етаж.
Отровена и напрегната атмосфера, където всеки мрази някого. От време на време това избива в разни хейтърски мейли, писани до всички. Много претенции и изисквания, нулево покритие. При завършен проект, изритват хората, които са го правили. Лицемерието е навсякъде, никога не знаеш кой какво мисли. Мениджмънта е супер некадърен, от най-високите до най-ниските нива, работата е пълен хаос, понякога вечер се взимат решения, които са диаметрално противоположни на тези от сутринта. Цялата комуникация е вербална, при провал на мениджмънта се сочат с пръст служителите.