ЛОР къмпани https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Христо Ботев 104&markers=София,бул. Христо Ботев 104

ЛОР къмпани

Работата върви здраво има добри условия, обедна почивка си правя доволна. През деня става заето около обяд иначе преди това е по спокойно, няма нещо, което да ни затрудни много. Ходих лятото и на почивка, взех си оотпуск на Кушадаса, там само облачета.

Коректен работодател, приятелска работна обстановка, конкурентна заплата.
Работих там една година и половина и научих много за бизнеса и извлякох само позитиви.

Отношението на работодател и колеги към мен бе много добро. Фирмата има страхотна амбиция да се развива и пожелавам късмет на всички, които работят там.

Всичко вървеше както трябва във фирмата. Достатъчно работа имаше, че да трябва да се раздавам. Все пак заплатата отговаря на натоварването и плащанията бяха на време. Имаше един случай със забавяне, но беше изчистено в адекватно време. Колегите винаги са били много готини, което правеше работата много по-лека със сигурност. Движението е доста, когато си на работна позиция, която го изисква, но аз и това търся. Цялостно съм доволен от фирмата и я препоръчвам.

Направих поръчка на няколко охранителни ролетки при Лор Къмпани. Изключително съм доволен от цялата ми работа с тях. Дадоха ми оферта по телефона с приблизителни размери. При вземането на мерки сумата се оказа по малка от оферираната. Изпълниха поръчката в срок и монтажните дейности бяха много организирани. Контакта с офиса им е много приятен и на ниво. Ролетките вече работят няколко месеца без никакъв проблем. Много коректна фирма. Препоръчвам.

Много коректна фирма. Много бях доволен при тях. Началника е много разбран но е стриктен и има принципи който не нарушава! Натоварено е винаги. Плаща на време без проблеми.

Работил съм над 4 години в Лор Къмпани. Много е натоварено постоянно. Работи се и в събота. Плащането винаги е било на време, твърденията по долу не са верни. Идват постоянно хора, които не искат да работят и после изкарват фирмата виновна. Шефа е много разбран и коректен. Напуснах поради преместване в друг град. Силно препоръчвам работата в Лор Къмпани.

ИАД ХАСИБ АБУ АЛИ

Измамник който не плаща заплати, осигуровки на минимална заплата
бягайте далече от тази фирма

фирма за охранителни ролетки с шеф арабин които иначе е хирург в пирогов и се държи с работниците като роби не  е коректен с     заплащането   на мен ми дължи пари  не спазва работнното време никакви условия на  труд никви инстроменти за работа работата при арабина е много зле