Лигнум Холдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Лигнум Холдинг ООД

1 точка от 1 мнение

Здравейте!Към всички които имат намерение да кандидатстват за работа в тази фирма.Изтискват ви от работа за малка заплата/както може би и в други фирми в Бг/,но на ИЗПИТАТЕЛЕН СРОК в ТД.В края на изпитателния срок,когато основателно очаквате повишение на заплатата,ви ИЗРИТВАТ БЕЗ ОБЯСНЕНИЯ,защото по КТ по този член 67 ,не са длъжни да ви дават обяснения.На мен ми беше обяснено ,че ме уволняват по ЛИЧНИ ПРИЧИНИ!!! т.е. ,защото не съм се разбирал с прекия ми ръководител! Няма значение кой е крив и кой  прав . Без абсолютно никакви забележки относно работата ми,напротив.Впоследствие се оказа,че цялата работа е ШУРОБАДЖАНАЩИНА в типично български стил,макар и фирмата да е немска.Назначиха сина на един мой колега, който е умел нагаждач, на моето място.От това си правя извода ,че макар и западни фирми да са,стъпят ли в БГ,отношенията в тях стават НАШЕНСКИ т.е.няма значение дали си кадърен или не,щом не си човек на някого ,изхвърчаш.