Кепитъл Адвайзър ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Александър Стамболийски 235&markers=София,бул. Александър Стамболийски 235

Кепитъл Адвайзър ЕООД

Иво Сеизов все още ли ухажва и служителите от женски род във фирмата?

Фирмата не е за подценяване, нейният работадел е име и си разбира. Може да му се има доверие. Задачите не са скучни, заплатата е задоволителна за нашата сфера. Екипът е малък, ама затова пък е по-спокойно в офиса. Аз не съм имала проблеми в Адвайзър. И по някои коментатори, които чета, ми става ясно, че те са на хора, които не са работили във фирмата.

Пиша в качеството си на бивш служител на фирмата. Започнах кариерата си в "Адвайзър", успях да науча много, придобих стабилен опит и така продължих да се развивам. Фирмата позволява развитие. Шефът е професионалист в сферата, познават го и затова клиентите имат доверие. Коректен е - за каквото се договорите, това е. Заплащането е добро, получавал съм и премии за работата си. Има отношение - от страна на шефа, дали ще заведе екипа на обяд или на вечеря, няма значение, търси обратната връзка с хората, които работят за него. Офисът се намира на удобна локация, близо до метро. Всеки си има пространство и атмосферата е съвсем нормална. Пак ще кажа за тези, които се чудят дали да работят за фирмата, или не - аз стартирах в нея и успях да науча много за времето, в което бях там. Четох коментарите - нищо общо. Успех!

Време беше Милена да я уволни те или да напусне! Дано сега наистина фирмата да се е превърнала в едно приятно място за работа!

Фирмата от началото на годината е с нов екип, така че дори и анонимните коментари не са съпоставими.

Кепитъл Адвайзър ЕООД е фирма, която едва ли бих напуснал някога, ако не започвах собствен бизнес. Анонимните комантари тук ми се струват доста съмнителни, още повече. че имам крайно негативно мнение за фирми, оценени високо в сайта. Бих посъветвал четящите коментари за който и да е работодател да не ги приемат твърде сериозно.

Що за фирма, дори сайта не си поддържат актуален!
Но това не ме изненадва, всичко е направено само за да има визия, отвътре нещата са гнили!.... Внимавайте с тази фирма!

Няма работна атмосфера, няма работа в екип, няма шанс за развитие... Огромно текучество на хора... За последните два месеца два пъти търсят хора.... Има само мъмрене, недоизказани задачи, шеф, който обича да се самохвали колко е велик и много комплексирана главна счетоводителка (стара мома).... Не ги препоръчвам!

Здравейте ,
бих искал да споделите малко повече актуална информация около тази фирма Кепитъл Адвайзър ЕООД !
Какъв екип от специалисти работи там ?
Каква е работната атмосфера?
Коректни ли са относно осигуровки и заплати?
Възможност за развитие ?

Ще съм ви много благодарен , ако някой пише по темата!

Не си заслужава да си губите времето с тази фирма!