Фактор И.н. АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Гоце Делчев, България II част, бл. 22, вх. А, ет. 5, ап. А21&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Гоце Делчев, България II част, бл. 22, вх. А, ет. 5, ап. А21

Фактор И.н. АД

Колеги, от Фактор ИН ми се обадиха да ме поканят на интервю за позиция юрискосулт, моля, дайте някакво мение за фирмата. Кандидатствах, въпреки че нон стоп публикуват обяви в джобса, а и никой не е чувал за тая фирма. Все пак ще съм благодарен, ако някой сподели впечатления.