Фактор И.н. АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Гоце Делчев, България II част, бл. 22, вх. А, ет. 5, ап. А21&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Гоце Делчев, България II част, бл. 22, вх. А, ет. 5, ап. А21

Фактор И.н. АД

Страхотно работно място!
Отношенията в екипа са повече от приятелски, фирмата дава възможност за израстване в йерархията, локациите са в топ центъра на София и са удобно работно място с транспортни връзки до всяка точка на София.

Хората не се крият, нито са измамници, много ми е странно да чета написаното тук. Прочетете тази статия, готино е да си част от екипа им.

Скапани обирджии!!!!! Само пари с аму в алчната глава на надменния лъжлив собственик. Първо се държи мазно и лицемерно, подпише ли човек почва да крещи и да заплашва. А и служителите му нищо не разбират и само едно си повтарят. Никога вече няма да работя с тия мошеници. Щом и тия дето работят за тая фирма я плюят човек трябва да е луд да работи с тях, а камо ли и да работи за тях. ЛИХВИТЕ СА НЕПОСИЛНИ и завсичко искат още и още пари.

Това са сбирка измамници. Взимаш някакаъв обикновен кредит от 400 лева, а се оказва, че трябва да им връщаш 1400 лв. Мръсни кръвопийци. И на всичкото отгоре тая която обслужва тия кредити е толкова не наясно какво трябва да върши, че дори те забърква в повече разправии. Дори не си и помисляйте да взимате ипотечен кредит. Ще ви съдерат кожите, та и отговоре.

Да споделя и моя опит от престоя ми във фирмата. Въпреки че не работих като юрист и въпреки че беше за кратко време, смея да кажа, че тук има нещо доста сбъркано и ненормално. Има някои готини колеги, но като цяло не се издържа. Овикват те за всичко, няма значение дали си прав, крив, говориш, мълчиш, дишаш... За хората които питат за позицията юрист мога да кажа, че чух как собственикът уволнява наред, търси някой, който да прилича на него такъв измекяр сигурно. Един от юристите ги съдел или подал някви жалби къде ли не срещу тях. В чейндж бюрото се перат пари. Фирмите, които се обслужват хич не са чисти, а даже и са вътрешни фирми. Почваш на 80 процента от уговорената заплата с обещания уж някой ден да вземеш 100. НЯма бонуси, няма привилегии, има глоби за облекло. Напрежение постоянно, крещят ти като на животно, когато общуваш с шефа, това е едно робско и грозно отношение. Кредитирането и счетоводството им е под всякаква критика, повечето не знаят какво правят и защо са там. И наистина част от дейността на тази фирма е доста съмнителна, колкото и да се хвалят, бият в гърдите и да си правят реклама, нещата са съмнителни и се перат пари. В обменното им бюро се работи извънредно, без да се плаща и се прикрива все едно че си на смени, ама баш си ходиш и в събота да бачкаш.

Колеги, абе гледам и си викам ми то от година вече нон стоп стои тяхната обява за юрист в джобса. Това какво може само да ви говори!!!?? При положение че работата била само за 1 юрист. Айде замислете се ;) потокът там е безкраен...

Гледам, че е почната една много добра кореспонденция за така „любимата ми фирма“. Жалко, че вече постнатите изказвания ги нямаше преди да отида на интервю, но сега ще споделя с вас какво видях.
Бях, видях и „повърнах“ от цялата пародия. Моля ви, не се занимавайте с тая фирма. Точат се едни обещания, едни суперлативи за тая смешна фирмичка с още по-печална обстановка, а всичко така презахаросано знаем, че яко горчи. Мислят си, че зад костюмчетата с шалчета като някви стюардески всико е идеал, да, ама не. Прозира им некомпетентността, особено на интервюиращия, който пита неща, които не ги знае, а ги чете , щото бъкел не разбира от право. Адски арогантен кретен. Много сприхав и се вижда, че е болен мозък, доста самовлюбен. Докато чаках за интервю чух някoи от служителите да го обсъждат колко луд и гаден бил, как крещял нонстоп и ги обиждал постоянно. Уж голямо семейство, уж много сплотени, а се плюят едни други.
Погледнете им изискванията в обявите – до небесата, а това, което предлагат е пълна мизерия. Искат дори да си имал управленски опит при положение, че още на интервюто ти се казва по недвусмислен начин как си никой и едва ли не трябва да им целуваш краката, че си там и ти да им даваш пари, че те те учат. А то какво да те учат като никой не разбира от право.
ХОРА, КОЛКОТО И ДА ИМАТЕ НУЖДА ОТ РАБОТА, НЯМА СМИСЪЛ ДА СИ ПРИЧИНЯВАТЕ ТАКОВА УНИЖЕНИЕ!!! БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧЕ ОТ ТОЯ ИЗМАМНИК ШЕФЪТ!!!!

интервютата минават безумно. Дават се някви тестове, изпълнителният директор видимо се гаври с всеки. Обяснява как ти трябва да му плащаш за това, че работиш при него. Вулгарен е и си позволява да говори гадни неща за служителите си, особено за първата си юристка, която сега го съдела за маса нередности.
знам, че на второ интервю ако те поканят пак се почват едни тестове. Били уж психологически и прочее други идиотии (все едно отиваш в няква фирма със строго секретна дейност). Комплексарщина отвсякъде.Въпросните психо тестове са от сорта на колко топки може да влязат в една кола, как да преместиш няква планина еди къде си и прочее дивотии за 2 часа. Оказва се, че и жената на шефа, която ги правела тия уж психотестчета лъжела, че била психолог. Друго което знам за фактор и.н е ,че уговаряш една заплата, ама те карат насила да започнеш на 80% нея (НО това не важи за връзкарите и роднините на собственика ) и „може би“ някога ще стигнеш до 100%, ама не се знае кога и това обещание хич го няма в договора.

Колега, вzе ми думите от устата. Аз мога и други неща да добавя за въпросната фирмица. Хехе няма такива смешници. И аз мислeх да подам сиви при тях обаче хора които саработили там ми казаха че всичко е един голям въздух под налягане и голям цирк: въпросното шефче е заработило кинтите си от нечисти сделки, докато е бачкал в няква държавна администрация и сега яко се перат пари негови, на някви приближени хора, повечето служители не са никви експерти, както ги обявява шефчето, а са завършили едни измислени университети. Работели с Хърсев и от него бая парички крадяли чрез ДДС-то, което не му връщали или нещо такова. Вярвайте в едно – който напише нещо положително тук или където и да е за тая фирмица значи или е накарат от шефччето или е някой от многото връзкари които работят за него и искат да се подмажат. От 20 служители повечето от половината са връзкари или роднини и се ползват с облаги което не важи за другите.
абе не се занимавайте с тая лъжлива фирма

Колеги, преди известно време бях на интервю за юрисконсулт там и да ви кажа няма такава ИДИОТИЯ. Тази фирма е пълен КОШМАР и ПАРОДИЯ. Въпросното собствениче – мазна зализана косица с безкрайно самочувствие без покритие, такава грандомания, изживане на комплекси, че просто се отвратих. Изисквания до небесата, а той самият грам не разбира от право. Взел се е яко на сериозно, като не му пречеше да отдели един час в обяснение как трябва да изглеждат облечени служителите на една велика финансова институция като тяхната. Разбрах от него, че глобявал с доста пари всеки, който не се обличал , както на него му харесва. Разрових се по-надълбоко и попаднах на доста съмнително минало на въпросното първеню - http://ivo.bg/2012/05/10/%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F-%D0%B4%D1%80-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2/ В последствие разбрах, че дейността на тая фирмица хич не е толкова чиста, за колкото се бият в гърдите, ами с въпросните кредитчета , които отпускат на уж „други“ фирми, се оказва, че се перат яко пари. Оказва се, че кредитите се дават само на близки хора със съмнително спечелени пари, които ги перат под формата на взети кредити от Фактор ИН.
На интервюто се дава някакъв тест и видиш ли той ще ти определи колко знаеш и дали те бива, после не само това ами и се задават едни стереотипни въпроси с арогантен тон. Личи си как лъже за това колко са велики и какъв сплотен екип са. Само като импогледне човек офиса – в няква жилищна кооперация, в апартамент, едно тясно, неугледно, а секретарката им е някво надуто мекащо селянче, което се държи троснато. Проверих ги и видях, че ги стрелят бая от БНБ, КЗП, Инспекцията по труда, има наложени санкции. Хич не си губете времето да кандидатствате там. АДСКИ СА СЪМНИТЕЛНИ!!!!