АлармАксес ООД /img/frontend/nomap.png"

АлармАксес ООД

3 точки от 1 мнение

Ще споделя и аз своето мнение, като съосновател и работещ в тази фирма вече 23 години.
На анонимните бивши служители искам да кажа - бивши сте, защото колегите не приемат отношението ви към изпълнението на задълженията и възложените задачи.В историята на фирмата са малко служителите, напуснали заради неразбирателство с ръководството. Обикновенно колектива отхвърля кандидати, които не се вписват. Защото работата е екипна и ние сме един отбор! Сигурен съм, че напускайки всяка работа оставяте такъв коментар.И то анонимно.Защото да си сложиш името над коментара,когато вече си бивш, трябва да имаш поне наченки на "топки".
На кандидатите търсещи работа ще си позволя да оставя неангажиращо мнение.
Може би е по-добре да се проучи една фирма в публичното пространство и от фирми в бранша. Tyk съм чел мнения и коментари в партнъорски фирми и клиенти, с които имам дългогодишен контакт и в общи линии знам ситуацията при тях каква е. Общо взето всеки който напуска хейтва, без значение дали има поне малко основание. Позитивните коментари са малко.