Еврооптик ООД /img/frontend/nomap.png"

Еврооптик ООД

От години сме клиенти на Еврооптик,имаме семейна отстъпка.Този път окото ми се хвърли на една рамка Hugo Boss в друга оптика.Реших да си купя рамката от тях,а стъклата да си поръчам в Еврооптик.Защо ли ми трябваше.Какво ли не направиха,за да ми продадат заедно с рамката и някакви измислени стъкла.Просто се върнах на партера в Мола и си поръчах всичко в Еврооптик.Да,не е евтино,но класата си е класа.

аз не съм управител ,а служител и определено съм доволна от фирмата и колектива.на всякаде и ма и доволни и недоволни.повечето недоволни при нас са хора с високо самочувствие и ниско интелектуално ниво.:)

НЕ ми харесва това, че тук мненията се списват само от управителите а не от служителите. Това не е коректно

фирмата е на едно много високо ниво и определено и като възнаграждение е добро и като работно време.това че някои хора са некадърни и са изхвърчали от тук,поражда тяхната злоба и нереална оценка.екипа също е много добър и кадърен за разлика от персонала на много други фирми.

Zdraveite
Iskam da razbera dali tazi firma sa korektni rabotodateli?Kak e s rabotnoto vreme?

Хъм. Глупости. Нищо добро. Писания от хора, които изобщо явно са нямали досег с фирмата, най-вероятно хвалби от нейните управители и управителки. Единственото вярно е местопожението. Нито работят хора които разбират защо работят, нито се търсят такива които имат желание и работят, за да не затрашат тези за които е ясно че няма да допуснат някои на тяхното място.

keep walking !

Еврооптик си е най-добрата компания в бранша - намира се в центъра, има привилегии навсякъде, уважавана е, колегите и шефовете са разбиращи, заплащането е идеално.

Най-добрия работодател, който съм имал, а съм имал.. няма минуси просто, във всяко отношоние, всички критерии. Направо да си работиш с усмивка