Хидроенергийна Компания АД /img/frontend/nomap.png"

Хидроенергийна Компания АД

Доволен съм, работя от 10 години, върша си работата, получавам си заплатата на време. В международни фирми не съм работил, но това е най-добрата българска фирма, в която съм бил. Трудно ми е да кажа, как е в администрацията, защото аз работя на обекти. Общо взето, когато съм говорил с шефовете, винаги са ми решавали проблемите. А в администарцията ходя да си получвам заплатата и служителките са супер симпатични. На кратко, аз съм доволен и всички колеги, с които работя също са доволни!

Претенции на голяма, международна компания, с мениджмънт на ниво на малка, семейна фирма. Неуважително отношение към работниците, ненормирано работно време(което не се заплаща или компенсира), унижително отношение (особено към женския персонал). На работниците се спират "гаранции" от трудовите възнаграждения, с които след това ги държат като заложници. Не се подвеждайте по положителните коментари, автори на които са служители от HR отдела на фирмата. Показателно е, че хора на ключови позиции масово напускат ХЕК.

Определено това е много добра фирма за работа. Българска фирма с международен бизнес, с обекти в много страни по света. Заплатата много зависи каква работа ще вършиш, дали изпълняваш обща работа или си специалист в определена област, инжинер, мениджър на екип и т.н.

Препоръчвам!

Аз специално съм във фирмата от скоро, но получавам много добра заплата и това беше причината да започна. Получавам си заплата на време и съм доволен от фирмата.

Работя във фирмата от 3 години и съм много доволен!

Определено НЕ!!! Няма да повтарям негативните коментари по - долу, общио взето всичко е вярно.

Не обръщайте внимание, кой какви коментари пише, важно е човек да се чуства на мястото си и има желание за работа. Тук определено има нормална обстановка за работа и шефовете са разбрани, за разлика от много други фирми, в които съм работил.

Слаб мениджмънт, некоректни работодатели. Определено сбърках като започнах работа за тях!!!

Аз работя в ХЕК и мога да кажа, че компанията ни предлага много варианти да практикуваш и доусъвършенстваш, в сферата на професионалното си развитие. Мотивираща и амбициозна обстановка, екипност и организация на високо ниво.