НИС Петрол ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИС Петрол ЕООД

Уважаеми господа,

бих искал да изразя огромното си въмущение и недоумение от поведението на г-жа Галина Кацарска вчера, 06.08.2014.
Въпросната госпожа ме покани на интервю в 14 часа. Аз пристигнах доста по-рано, обадих се и тя ме помоли да изчакам до уречения час. Когато уречения час настъпи, никой не ме потърси и аз й позвъних.Никой не ми отговори. Изчаках още малко и отново се обадих. Свободно.След няколко минути позвъних за трети път и телефонът на г-жа Кацарска вече беше изключен. След това обаждане си тръгнах - беше около 14:15.

До края на деня никой не ме потърси, за да поднесе извинения или да обясни какво се е случило. Бих искал да знам това ли е официално възприетата практика на компанията по отношение на кандидатите за работа и ако това е така, защо не е упоменато изрично в обявите ви за работа, че когато човек идва на интервю при вас, той може да бъде напълно игнориран все едно, че нищо не се е случило и той / тя просто са си направили разходка до сградата, в която се помещава офиса ви.

Очаквам официално становище по случая.(07.08.2014)
ДНЕС (30.08.2014)OЩЕ ГО ОЧАКВАМ.ТРИ СЕДМИЦИ.ДАЛИ Е НОРМАЛНО-САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ.