НИС Петрол ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИС Петрол ЕООД

Колеги траем си а ето какво намерих по форума.
Не знам дали се знаете с новия началник.
ама те за него само лошо чуваме, траяхме траяхме но това ... да си си ходи от дето е дошел.В петрол малко се е наа.....л та сега нас да оак.... това ако е изтина то да не се големее много.Това и е тук писано от Петрол.

а централизация, ама господа защо не се огледате в някоя друга дирекция.
То Стара Загора 50 000 лв.
То Враца 20 000 лв.
То не крадоха горива Велинград 10 000 лв.
То не "тече" гориво Асеновград аа и газ крадоха 10 000 лв.
То Асеновград 30 000 лв.
После централизирайте дотук сметката 120 000 лв.
За да спестите 400 лв. какво още ще си докарате.
Огледаите се кой имена са общ знаменател в горните случаи.
Можеше да спестите повече.
Жалко за Петрол жалко за служителите на Петрол.
А и да вие чистита 80 годишнината.

Аз изкам да питам защо са ни различни правилата,
идва нашто ЗМ ама не е идвал повече от година при нас и тва не било така другото не си направил.
Г-н Румине теб ли да слушаме или ???? ти пишеш едно ние да правим друго.
Доиде и се прави тук на много голям ама нали по Пловдивско се говори че осрал работите.пък на нас търси нередности.
ако някои чете тук поне кажете кои да слушяме.

Уважаеми господа,

бих искал да изразя огромното си въмущение и недоумение от поведението на г-жа Галина Кацарска вчера, 06.08.2014.
Въпросната госпожа ме покани на интервю в 14 часа. Аз пристигнах доста по-рано, обадих се и тя ме помоли да изчакам до уречения час. Когато уречения час настъпи, никой не ме потърси и аз й позвъних.Никой не ми отговори. Изчаках още малко и отново се обадих. Свободно.След няколко минути позвъних за трети път и телефонът на г-жа Кацарска вече беше изключен. След това обаждане си тръгнах - беше около 14:15.

До края на деня никой не ме потърси, за да поднесе извинения или да обясни какво се е случило. Бих искал да знам това ли е официално възприетата практика на компанията по отношение на кандидатите за работа и ако това е така, защо не е упоменато изрично в обявите ви за работа, че когато човек идва на интервю при вас, той може да бъде напълно игнориран все едно, че нищо не се е случило и той / тя просто са си направили разходка до сградата, в която се помещава офиса ви.

Очаквам официално становище по случая.(07.08.2014)
ДНЕС (30.08.2014)OЩЕ ГО ОЧАКВАМ.ТРИ СЕДМИЦИ.ДАЛИ Е НОРМАЛНО-САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ.