АЛФА БЕТА КОНСУЛТ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Александър Малинов 23&markers=София,бул. Александър Малинов 23

АЛФА БЕТА КОНСУЛТ ЕООД

1 точка от 6 мнения

И аз съм в същото положение, като последния коментар. Въпросния човек ме заплашва в момента. Преди време прекъснах кореспонденцията си с него и той реши да ми каже, че на две от разработките съм имала слаб 2 и как трябва да му върна парите. А такива условия никога не са ми били поставяни. Не ме плаши, а направо ми е за смях, защото още от началото ми намирисваше на измама и се оказа такава. Нищо, ще се посмея още малко на наглостта на този човек и ако продължава със заплахите, със сигурност и аз ще го издиря и ще се видим в съда с него.

МОЛЯ НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ИЗОБЩО, ТОЗИ Е АБСОЛЮТЕН ИЗМАМНИК! ДЕЙНОСТТА МУ Е НЕЛЕГАЛНА!!!

Преди време видях обява за работа в JOBS.BG за "Разработчик на теми по висша математика, статистика и финанси" и реших да опитам, защото имам опит в писането на теми, тъй като съм завършил университет, в който постоянно правехме такива разработки.
Уж много държеше да отида до офиса му, да подпиша договор, но в последствие каза, че мога да пиша и да му ги пращам, той бил много коректен, нямало проблеми, пък и му били спешни, да не губим време. Прати ми 3-4 теми, които трябваше да се разработят и каза до кога трябва да ги напиша или ако не мога всички да му кажа кои ще напиша до тогава. Заплащането трябваше да е по 20-30 лева на тема зависи от сложността и предмета.
Написх, изпратих и зачаках.
Мина известно време и реших да питам какво става и кога ще си получа парите.
Първо уж още не беше ги продал, после клиента се бавел с плащането и накрая започна да ме заплашва.
Държеше се нагло, обясняваше ми как аз трябва да си поправя грешката и да напиша нова тема, как съм го подвел и съм му пратил тема от интернет, как клиента имам 2-ка и бил бесен, всичко това придружено с обиди и заплахи какво ще ми се случи, ако веднага не напиша нова тема и не му я пратя.
След многобройните обиди и заплахи за саморазправа, започна да ми говори за авторски права, как щял да ме съди и т.н.
След като видя, че няма да напиша нова тема и заплахите му неподействаха ме остави на мира, но и пари не видях.
После реших да си направя една справка в Търговския регистър и се оказа, че МИЗЕРНИКЪТ МЕРАЗОВ има още доста фирмички, "обучава" хора по Европейски програми, продава теми за НБУ, Бизнес училището в Ботевград и т.н., общо взето идеалния герой за Господари на ефира.

Много некоректен човек! Лъже хората, не подписва трудови договори, не плаща реално. Това е една измама и ако се захванете да работите за Боян Меразов, може да се вкарате в много голяма беля, защото мен лично ме търсиха от полицията заради него. Този човек е измамник, който те наема, за да му напишеш 2,3 теми и после ставаш нахален ако питаш за още теми и прекратява кореспонденцията си с теб. Мълчи и не обяснява нищо - нито какви са изискванията, нито срокове, нищо. Пълен хаос и неорганизираност, а и упражняване на нелегална трудова дейност, а пък и накрая те заплашва без дори да си се карал с него. Хора, това не е реална работа, а таралеж в гащите! Темите са свалани от помагало, а тези, които наистина ги пишат без да копират от интернет, му стават неудобни, защото той иска да му пращат само прекопирани теми и така да лъже и мами хората. Тази работа е като телефонните измами, не се хващайте въобще!

В никакъв случай не ползвайте услугите на тази фирма. Ще бъдете излъгани първо със сроковете и със самото качество на написаната тема . Темите изпращани от Боян Меразов са свалени от сайт Помагало - без никакви промени т .е не е нужно да плащате за разработки директно можете да си ги сваляте . Естествено свалянето на готови разработки ще ви бъде напълно безплатно и бързо

Тази така наречена фирма се състои от една пълна измама. Първо ти се предлага заплата от 800 лв. бруто, после се гледа да не се платят осигуровките и да ти ги дадат на теб (което, разбира се не става). Работодателят плаща на работниците 50% от цената, която получава от клиента. Уж трябва да те насочва в работата, а ти казва - ти си знаеш. Ако искате да Ви използват без да получавате заслуженото - това е мястото!!!

Недоволен клиент . Първо фирмата не спазва срока и разработките са на много ниско ниво - директно свалено от други сайтове