Хотел-ресторант „Иванчов хан” ("Гала Дей" ЕООД) /img/frontend/nomap.png"

Хотел-ресторант „Иванчов хан” ("Гала Дей" ЕООД)

1 точка от 26 мнения

Аз не съм работил за дадената фирма, но съм бил техен клиен. Мога да се разпиша с двете ръце, че отношението на персонала към клиентите е изключително добро (ако един персонал е недоволен едва ли ще се старае толкова). Обръщам се към долния пост на "разочарования" бивш служител. Първоначално всеки се договаря за РЗ и ТД, вие казвате, че отначало всичко е било добре да разбирам, че тогава сте го одобрявали това... (ако въобще е така както твърдите, защото се съмнявам) по скоро съм склонен да твърдя, че противоречивия ви коментар е повлиян от черен ПР.

Само да допълня, че "Гала Дей" ЕООД е новата му фирма старата е "Бели Брези" ООД. Наистина всичко звучи абсурдно, но за съжаление е самата истина, за мен един уважавщ себе си работодател не би следвало да се държи по този абсурден начин с хората през секунди, да си променя мнението да унижава персонала си пред гостите, при условие, че грешките ги допуска той! За съжаление такива хора не се променят. Най - жалкото е че много хора пострадаха!!!!

Като бивш служител, мога да потвърдя достоверността на всичко писано преди мен! В началото всичко е мед и масло! Казваш си "няма друга такава работа, обещано хубаво заплащане". Да ама не! Първо че охраната работи БЕЗ ТРУДОВ ДОГОВОР! След няколко прекарани смени, идвайки на работа, се сблъскваш със всякакви нови и различно абсурдни правила! Навън може да е кучи студ, но Ти нямаш право да си включиш духалката за да се стоплиш! Можеш единствено да разчиташ на издръжливостта си и Божието милосърдие, да издържиш вечерта без да кристализираш! Още един абсурд е заплащането! Там не се работи за пари, а за слава! При въпрос за заплата се отговаря с "В момента нямам пари", "По-късно ме подсети", "Още е рано да се говори за заплати" или "Ама този месец имам прекалено много разходи" , “Вземи си аванс от 50-80 лева“ (и после стоиш месец и половина без пари с оправданието „Ама нали взе аванс“ ). Ако евентуално се навие да плати, ти уговаря някаква дата напред в бъдещето, с оправданието че "секретарката" (?!) трябвало да ти сметне парите, и така да ти ги даде, евентуално АКО има! Друг абсурд е това че собственика върти изключително много интриги! Единственото хубаво нещо са колегите! Те грешка нямат! За това- Евала на всички! Всички са задружни, единни а собственика на хотела и ресторанта се опитва да ги скара постоянно! Той, собственика е адски НЕКОРЕКТЕН, лъжлив и като цяло пълен измамник! Пътните пари ги поема наполовина, като другата половина, си ги доплащаш с мизерната заплата от 300 лева! С момичетата от рецепция се държи като пълен невежа, обижда ги, крещи им, обвинява ги в това че нямало хора, реже за щяло и нещяло от заплатите! Правеше колежките ми на нищо за тази малката заплата която те вземаха!  Един от поредните НЕкоректни шефове. Ако се чувствате мазохисти, можете да работите за оня дето клати клоните и не Ви трябват пари- това е мястото за Вас! За уважение не искам даже да говоря защото този човек първо не уважава себе си, пък камо ли персонала. Един себеуважаващ се работодател, НИКОГА не би постъпил с персонала си както той постъпваше! Просто видите ли "Иванчов Хан" или "Бели Брези" подминете обявата, без значение колко пари са Ви обещали- никога няма да ги вземете!

Изхождайки от  личният ми  опит мога единствено да посъветвам хората, които се замислят  да започнат работа на това място -да НЕ го правят. Разбира се, няма да пропусна да се аргументирам...Още в началото преди постъпването Ви на работа ще бъдете увещавани на какво добро място имате възможност да започнете работа. Управителят - собственик ще Ви демонстрира завидни актьорски умения и трикове за въздействие.  За съжаление нищо от представеното от него не е такова, каквото  е в действителност:1)заплащане - ще Ви бъде казана  сума, която Вие няма да получите. След като установите това ще бъде вече късно, тъй като ще сте подписали договор.2)работна атмосфера - предимно с напрежение, тъй като бъдещият Ви работодател обича интригите и ще направи всичко възможно, за да имате постоянни конфликти и неразбирателства с колегите си.  Вероятно е привърженик на принципа "разделяй и владей".3)отношение - Вие винаги ще сте виновната страна, независимо от всичко. Длъжни сте да знаете и разбирате всичко, без значение дали това фигурира в длъжностната характеристика, която сте подписали. Ако има нещо против Вас - няма да ви бъде казано в лицето, а зад гърба Ви пред останалият персонал.За съжаление това не са единствените негативи, но няма смисъл да изпадам в излишни подробности.Съветвам Ви, ако искате да си спестите много главоболия и проблеми да не започвате работа на това място.

Много лошо отношение работодател - служител/ неуважение/, ниско трудово възнаграждение,бавене на заплати, много големи изсквания, голямо текучество на персонал на всеки месец и половина сямана на администратор, няма никаква оргазнизация!!!!!

Лошо отношение работодател - персонал, ниско трудово възнаграждение, баване на месечното трудово възнаграждение, не препоръчвам на никой да започва там

Лошо отношение работодател - служител; ниско трудово възнаграждение; огромно текучество на пероснал; бавене на заплати.