Грестокомерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Грестокомерс ООД

ха ми кво да кажа просто нямам думи едно ти казват друго става то бахти шита за едно нищо и айде уволняват та ха бахти бахура честно явно земат хора колкот да ги пробват за месец не повече не си заслужава се работи във такава фирма трая явно да си сам за не правиш нищо за нищо нямаш време спиш бачкаш спиш пак бачкаш

Търговките на голямата и могъща фирма тичат до Лясковец всяка вечер да си оставят колите и после се прибират с маршрутките. Много е имиджово да видиш костюмарчетата с ризки Грестокомерс в маршрутките и едновременно с това да парадират, че са стабилна фирма, която държи на хората си. А иначе колегите им от Клио комерс карат нови фиести с климатици без да парадират, че са нещо кой знае какво.

Грестокомерса пак търсят търговски за Търново.Изгониха през годините всичкия си кадърен персонал и  се наблъскаха с ментета и симуланти и се чудят що не им върви работата.В скоро време  очаквам да прочета някъде  за банкрута  им.

Здравейте! В днешно време е много трудно да си намериш работа, а на мен ми предстои да кандидатствам за позиция към фирмата в Русе, все още обаче не знам за каква по точно(един мой познат работи там и каза, че като ги конкретизират щял да се обади, за да отида и да си пусна CV-то). Преди това съм работил в Лукойл и бях доволен, но по непредвидени обстоятелства трябваше да напусна. Казвам това, защото сега тук чета и отрицателни мнения и за Лукойл, а единственото което хората там искат е работа и това е. Оставам с впечатлението, че тук в този сайт не се дава обективна преценка...можете ли да ме опровергаете или наистина всичко е така лошо както го описвате?! Бих искал и да попитам дали има длъжност в която физически доста те натоварват, тъй като имам сериозни проблеми с кръста. Може да ви се стори глупаво, но наистина това ме интересува...Благодаря ви предварително!

Ако ви е мил животът не ходете там.Тръдно се влиза,а още по - трудни се излиза - заплахи,обиди,потъпкват всички човешки права...Работиш до анорексия,бъбречни кризи,припадъци...за смешни пари

Саймъне , ти явно много трудно умираш ,щом 2 години си вече там  и ти  доставя душевен оргазъм да се плацикаш и гмуркаш в морето от беззаконие наречено Грестокомерс.Аз пък ти желая приятна службица в офисчето от което пишеш ,защото , ако беше редови  работник   единственото обяснение на тоя нонсенс ,който си изфабрикувал , е  че сидоста повлиян от героя във култовия филм / визирам името Саймън/.

Пичове защо не основете комуна, да четете книгите на другаря Ленин, основете партия, социално движение и т.н. на онеправданите неудачници. Във фирмата оцеляват работещите, не хленчещите. Останалите са свободни да си търсят късмета. Във форумите няма да го намерите. Аз работя от 2 години във фирмата, наслушал съм се на какво ли не, всичко е митове и легенди, ала бала. Аз нямам причина да съм недоволен. Работя си, плащат ми, както навсякъде по света. Айде успех ви желая, ако ви върви писането, напишете книга, поне некой лев да изкарате

Така е,и аз подкрепям по долният коментар,абсолютната истина,тази фирма трябва да бъде затворена,глобена и забранена.Да не казвам,че и отношението на ръководните комплексари там е повече от ужасно към бедните работници,отдържат им пари за щяло и нещяло,карат се за всичко изискват повече от колкото плащат!Мислят си,че сега като е криза,всичко им е позволено.Колко хора си тръгнаха от там?Защо ли?Те не се грижат за интересът на работника,поради който именно се показва професионализмът,за тях е важен клиента,който много скоро губят,поради това,че не могат да задържат задълго професионалистите които са обучавали с години,а въртят новопостъпили които в повечето случаи не могат да броят до пет...грешки,липси...и накрая...кой ще работи с такива?Фирмата е натрупала опит да мами своите работници,да взема не да дава..да изисква не да насърчава...много скоро ще подвият опашка,но никой няма да стъпи повече там.Това е съдбата на тази мафиотска фирма,която години наред се е хранила и поила с плътта и потта на хиляди отрудени рабортници!Срам,че ви има Грестокомерс!

Хора, които сте все още там, махайте се колкото може по-бързо, а за другите не започвайте работа там. Това са най-долните работодатели, които съм виждала. направо се подиграват с труда на персонала. Рабоих в офиса в Русе доста време и съм много щастлива че успях да се махна. Аз бях коректна с тях до края, но те не се оказаха такива. Не пропуснаха и накрая да се поидграят с труда ми, платиха ми 120лв заплата за последния месец, което си е меко казано подигравка, а да не говорим колко още извънредни часове не се плащат, ако ги събера може би ще са толкова, колто са ми часовета по график:). Ако започнеш работа в Гресо, просо трябва да забравиш за всичко останало извън работата, защото си там през цялото време, прибираш  се само да спиш, а дори и да имаш малко време друго не можеш да правиш, защото си капнал от работа и просто нямаш сили за нищо освен да легнеш и да спиш.Подкрепям всички негативни мнения във форума защото нещата са точно такива, като допълнение мога да добавя: Е, няма такава помиярщина! Моля се за деня когато няма да има кой да работи за тях и за всички експлоататорски фирми в България.

Вчера разбрах, че търговците след работа си оставят колите в базата в Лясковец и се прибират кой както намери дори и тези от Търново. А стартовата заплата е 500 лева ха ха. И ако  това не е потъване на кораба не знам какво е?
Работят и неделя  по 10-12 часа на ден.