Грестокомерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Грестокомерс ООД

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Голяма фирма. Много неща научих за което съм благодарен. Натоварването е много и се работи 6 дни седмично, но се свиква и след първата заслужена заплата се мотивираш за още повече работа. Не е за всеки, няма място за мамини синчета. Не всеки остава с лоши спомени от ГрестоКомерс. Успех на всички бъдещи и настоящи колеги :)

Ако може да работиш по 12 -13 часа ти си идеалния за тази фирма.Да нямаш личен живот , а през останалото време да спиш и ако ти остане време да хапнеш.А за пари , уважение ,лоялност говорим НЕ за тази фирма.БЯГАЙТЕ И ДАЛЕЧ ОТ ТАМ

Една откровенно безпереспективна фирма,занимаваща се със селска търговия!Абсолютни манипулатори по време на интервюта,проблемите започват с назначаването!Извънреден труд по 4 часа на ден(естествено без заплащане),извън договорираните само 2.Безхаберни и некомпетентни местни и регионални"мениджъри",незнайно как станали такива!!!???Бих могъл да цитирам и имена без притеснение...Хора,не постъпвайте глупаво и не се занимавайте с тази"фирма"-там губите здраве,време и пари!Много скоро такива като тях няма да ги има на пазара,както в останалия свят!Инвестирайте знанията и възможностите си на друго място,само не и в Грестокомерс!!!

От 7 години работя в тази фирма и сам много доволен,защо винаги трябва някой да ви е крив 4е не ви се работи и си търсите оправдания и плюете по името и......некадарници!това е много добра фирма и ако мога бих се върнал отножо да работя в нея!

Здравей колежке Мария, за да напишеш този коментар предполагам си се почувствала несигурна в това ,което е трябвало да вършиш в този офис. Недоумявам, как за краткият ти престой в офиса от час и половина, можеш да изпадаш в конкретика, несериозно е....
Желая успех в търсене на работа, като съдя за предходните мога да кажа, че се плаща не за визия, а за умения.

Това е една много експлоатаорска фирмичка!!!!!!
Наистина на интервюто се държат доста любезно и ти обясняват някакви неща,които в последствие нямат нищо общо.Интервютата са 3 на брой по около час-като те разпитват до 9-то коляно....неща,които не виждам какво общо има с бъдещите ти задължения??
На 1-ят работен ден става ясно че там се работи на 10 часови смени.....а в събота и неделя - по 15 часа.Ако някой от колегите е болен или нещо друго се поемат и неговите смени и в общи линии пак са около 12 часа...без почивка!!!
Заплатата е 450-500 лв.Ако има липси на склада ти казват че ще делите сумата равноправно!!!Базата се намира на м....та си....и когато си от 6 сутринта за 1 смяна..или до 9 вечерта...и нямаш кола....се оправяй!Търговските си оставят колите вечер там и сутрин отиват кой с каквото има да си ги вземе,така че и на тях не можеш да разчиташ...:)).
Абе страхотно си е-смрад и марсотия е в офиса,извън него-момичетата са по анцузи на работа и дори по техните компютри и клавиатури има 2 пръста мизерия.....нивото е ....нямам думи!!!!
Успех на всички,които това няма да им представлява проблем!!!

Здравейте, бих искала да попитам, дали някой може да ми сподели мнение за офиса им в Плевен, кандидатствам за работа и се интересувам от заплащането, отношението и пр.

Когато отидох на интервю за работа в Грестокомерс останах много приятно изненадана от отношението на хората. Интилигентни хора. НО  всичко приключи при назначаването ми там. Отношение към персонала - ОТВРАТИТЕЛНО. Обиди, мърморене, работно време удобно за тях, изцеждат те психически и физически, и това им доставя удоволствие. Искрено се надявам в централния офис в Лясковец да не е така.
АКО ИСКАТЕ ДА БЪДЕТЕ ВЕСЕЛИ, УСМИХНАТИ, АКО ИСКАТЕ ДА ИМАТЕ НОРМАЛЕН ЖИВОТ И ЗДРАВЕ -  ВАШЕТО МЯСТО НЕ Е ТАМ! ТАМ НЯМА ЛОЯЛНОСТ И КОЛЕГИАЛНОСТ!

ха ми кво да кажа просто нямам думи едно ти казват друго става то бахти шита за едно нищо и айде уволняват та ха бахти бахура честно явно земат хора колкот да ги пробват за месец не повече не си заслужава се работи във такава фирма трая явно да си сам за не правиш нищо за нищо нямаш време спиш бачкаш спиш пак бачкаш