Грестокомерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Грестокомерс ООД

От пролета е добре.Заплатите ги увеличиха и на новите дават пари.Хора вече има за работа не като преди. Работното време е добро парите ги дават винаги точно но датата.Колегите са точни.Като не се скатаваш нямаш п роблеми с началниците.Скоро казаха че и два дена почивка ще почиваме на седмица.Който не му се работи само плюе по принцип.да се махат некадърните и мързелите и още по-добре ще стане.

Zdr nqkoi moje li da mi dade nomera na greta stoqnova

Ако ви се работи по 7-14 дена и по 13-14 часа без почивка това е фирмата :D. Заплата 590лв, няма транспорт - вие си осигурявате такъв , а фирмата е на другия край на вашия град. Някъде в Джунглата. Имате там някакви си пътни разходи дето фирмата ти ги покрива по 1 лв. на за деня, на който си работил.А аз трябваше да сменя 2 автобуса за да стигна до работа и после да се върна общо 4 лв и какво ме спасява техния 1 лев пътни след като съм дал 3 отгоре. Правите по 1000-1400 пера на ден и никой не ви казва нищо. Правите по 400-500 през летния сезон когато работата обикновено се очаква да намалее или намалява рязко. Уволняват те за дето не си отсъствал на официален празник "Нищо , че си пуснал молба за отпуск". А ако си на работа на официален празник ти дават 10лв бонус :) Еха!!! Договора ти е за 8 часа на 5 дена работна седмица с допълнителен договор за останали 2 часа. Събота и неделя в които работиш , не ти се плащат. Еми това е :) Кофти колеги поне половината, кофти началници. Поздрави бивш служител на Склад .....

Как смятате да задържите хората при вас - 500 лв. заплата - щестдневна работна седмица???? Не можело да се разчита на младите. По вашата логика какво да правят младите????? Дано не всички работодотели са такива, затова не останаха млади хора в България. Пълна подигравка

Значи тази Велизара да върви да Духа на всички ! Викат ме на интервю и ми карат да смятам 33 Раздели на 2 Какво да ви говоря Пълна Глупост! :)

Ако ви се бачка всеки ден по 10-14 часа и да нямате личен живот,заповядайте при нас :) Търсим си нови роби :)

Здравейте колеги, от известно време чета и искрено се смея за ситуацията в тази фирма.Бивш служител съм и мога да кажа следното, по мое време нещата бяха що годе поносими, регионален бе Александър Тодоров (ако не бъркам фамилията ), и при неговото управление нещата бяха по добре, опитваше се да създава атмосфера за работа, да променя нещата до колкото му позволяваше ситуацията в тази фирма, да сплотява хората, но за мен проблемите идват отууправлението в Лясковец в лицето на Грета Стоянова, като собственик и заобикалящият я некадърен антураж, като Цоню, Илко и да не изброявам още една камара грешни хора........, може би и затова, и Александър, и аз, като търговски представител и много други си биха камшика от тази сбъркана безперспективна фирма, и останаха най големите некадърници, като Веселин, простото шофьорче, което в момента, ако не се лъжа е регионален?!,.......пълен смях......., с такива хора, такава фирма. А и чух , че Най добрите- Йордан Чолаков, и Любо Чолаков са били камшика и те от тази негодна фирма, ако е така им пожелавам успех, където и да са започнали, те ще се докажат. Та всичко това, което ви описах, кореспондира с това, че свестните кадри отдавна ги няма, и никога няма да ги има........., поклон пред паметта на Стоян Стоянов, по негово време нещата бяха перфектни, това е.......

Напълно съм съгласна с мнението на Пенчо, само си пропуснал да споменеш, че нямаш право и да боледуваш- болничните се заработват (поне така беше когато аз работех там, през 2010), но не вярвам нещо да се е променило. А и коментарите тук го потвърждават.

Как трябва да изглежда реалната обява за работа на фирма Гестапокомерс:
Ние сме фирма, която не уважава труда на своите служители. Елате при нас и ще получавате 1.20 лв. на час
Изисквания, които трябва да покривате:
-липса на личен живот
-искате по цял ден да продавате вафли и солети
-желание за осигуровки на минимална заплата
-желание за работа под постоянно напрежение - 6 дни в седмицата, 10 часа на ден
Фирмата предлага
-работа в некоректен колектив
-пари под масата
-транспорт с автобус на Ваши разноски
-база, която се намира на края на света
Подайте СВ и след 8 интервюта, можете да станете наш роб.

Не съм работил във фирмата, но имам 3ма приятели напуснали и един все още работещ. Това което съм чувал е хич не добро. Възползват се от силната безработицата. Заплата е задоволителна, но отношение и работно време по всякаква критиката. Принципно това е перфектна работа за млад човек току що завършил средното да му скъсат гъза от работа и да се самомотивира да учи по нагоре висше и да иска да се изгражда, а не да робува. Иделана работа за хора с яки нерви, задължително НЕ семейни, които обичат да работят 12 и нагоре часа, хора, които им е гадно да имат свободно време и да няма какво да правят да се шлаят.