ГАМАТЕРМ 2014 ООД /img/frontend/nomap.png"

ГАМАТЕРМ 2014 ООД

1 точка от 2 мнения

Ванчо здравей!
Аз съм главен счетоводител от създаването на фирмата до ден днешен. Искам да ми кажеш ти къде си работил, кога си започнал, кои те е назначил, кои те е уволнил или си напуснал, кои ти е подписал договора и т.н. Дай Имено, цифри. Проверих архивите Ванчо не виждам ни едно име на наш настоящ или бивш служител с буквата И. Нито Иван, нито Иванчо, нито Ивчо, нито каквото и да е с И. Гледам, че си писал от Асеновград, Аспарухово, Антим, Антоново и т.н Служители с лични карти от населено място с начална буква А също не виждам в регистрите на фирмата.
Май си работил над себе си и некои ти е платил некои лев да пишеш глупости, а?
"Иванчо, Иванчооооо"!
Добре че си писал ти тайно и потайно без дати, без доказателства, без имена, та сега хората ще ти вземат мнението като барометър и то сериозен и повече НИКОГА, ама НИКОГА няма да работят в Гаматерм ООД. Отговори на горните въпроси и хората ще ти повярват.
Такива кат теб са по път и над път сега.
Ай Ванчо, че не си струва!

Изключително не коректен работодател! Не изплаща заплати, осигурява работниците си на половин работен ден, със заплата от 170 лева.не се мамете да започвате работа в тази фирма!!!