Рим Рок България /img/frontend/nomap.png"

Рим Рок България

2 точки от 1 мнение

Търся информация от бивши служители и бивши клиенти на тази фирма. Управлението на фирмата е: Надежда 3 бл. 315 вх.А ап.6 с управител: Магдалена Гоцева. Офис №1. София Горна Баня ул. Бойчо Бойчев №37        ( Околовръстен път ). Офис №2. София бул. Европа жк " Люлин 8 " Метростанция Сливница ул.328  офис 1  до мебели Ритони. Имат според сайта им производствена база около гр. Дупница / предполагам сградите на бившите ТКЗС срещу Фармацията- мнението е лично мое /. Тел: 02/957-62-99 Fax: 02/ 373611 /???/ Handy №1. 0888 210 214  Handy №2 0886 855 500  e-mail: [email protected]  web: www.rim-rock.com  В интернет имат обява за опитни строителни работници с 30 лв. надница. Като напишеш e-mail в търсачката на Skype  излизат не по- малко от пет попадения за този e-mail. Аз много бих се замислил, къде си правя поръчките за да не изгоря с парите. Особенно ако фирмата е тип еднодневка. Нищо обвързващо. Само моето лично мнение.