Тумба Солюшънс /img/frontend/nomap.png"

Тумба Солюшънс

Разбира се , че не сте съгласни Господа от Тумба сълюшънс , бившата Битмикс. Ама разбира се , че не няма да сте съгласни.
Първо се научете , че безплатен обяд няма
и като си порчвате пиенето , трабва да си го платите.
И понеже в бандитска България всичко може , защо да не го правите и вие.
ама много ясно ....

за да не съм голословен
Цитат от ваше писмо
------------------------------
From: Polina Cherneva
Sent: Wednesday, July 18, 2018 2:03 PM

Здравей .......,

С колегите обсъдихме случая и бихме искали да изясним следните факти:

- от началото на процеса по кандидатстването за работа при нас ти беше наясно с локациятата на офиса ни - гр. София;

- по време на комуникацията ни не стана ясно, че имаш очаквания към нас да възстановим транспортните ти разходи за интервюто.

Въпреки гореизброените факти сме склонни да поемем транспортните ти разходи в размер на 120-130 лв. Оценяваме факта, че си пътувал от друг град и си изминал голямо разстояние, за това приеми решението като жест от наша страна, тъй като не бяхме изрични в очакванията и процеса ни.

_____________________________________
И после
From: Polina Cherneva
Sent: Friday, July 20, 2018 1:31 PM
To: ..........
Subject: Re: Бордеро от пощенска банка

Здравей .......,

Счетоводството ни прегледа представените документи и установи следните факти:

- от първия документ не става ясно какво точно е заплатено във въпросната бензиностанция, също така плащането е направено от друго лице.

- на втория документ липсва дата на издаване.

На базата на тези документи ние няма как да възстановим разходите ти, тъй като самите документи няма да бъдат признати от НАП.

Още веднъж се извинявам за създалата се ситуация.
_______________________

ПЪРВО ОБЕЩАХТЕ, ПОСЛЕ СЕ ОТМЕНТНАХТЕ, КАТО СЕ ОПРАВДАХТЕ С НАП.

ЕСТЕСТВЕНО , ЧЕ НЯМА ДА СТЕ СЪГЛАСНИ , АМА КАК ?
На голямата фирма 120 лева много и се виждат
И изобщо какво набърквате НАП ?
Ккакво ме интересува НАП ?
Аз изисквам от вас 120 лева , а НАП изобщо не ме интересува.

Пак съм аз Господин Абаджиев,
човека с претенция към Вас за 120 лева - транспортните разходи.

След като се цитира Вашето име Господин Абаджиев, и след като вече имате присъствие в този сайт, Не сте ли се замислял, че нещата около Вас като "бизнесмен" не са "много " наред. Даже хич не са наред , ако трабва да сме по-точни. Фирма Битмикс , фирма Тумба сълюшънс ...
Замислете се !

Господин Абаджиев,
аз мнение няма да пиша по отношение на Вас, или на фирмата Ви. Нито ще слагам точки (рейтинг) Естетсвено , че би било некоректно да се изказвам, при положение , че нито Ви познавам, нито съм работил с Вас.
Раших да видя все пак какви мълви се носят за Вас , за битмикс, и за текущата Ви нова фирма със стари служители.
За жалост защо не виждам хубави отзиви от бивши служители. Не знам , и не е моя работа да коментирам.

Аз обаче бих казал следното
Не мислите ли Господин Абаджиев, че след като ме разкарвахте до София за тоя дето духа (на интервю) все пак е редно да ми възстановите разноските по пътуванерто?
Пропиляхте ми цял ден за тоя дето духа !!!
Първо обещахте, а после се отметахте от обещанието с оправдание че НАП не знам си какво.
Аз не искам много , искам едни 120 лева , които като гледам за какви пари се говори при Вас , 120 лева би трябвало да са ама НИКАКЪВ проблем. Една капка в морето.
И трета фирма да направите Господин Абаджиев , ще е пак същата, ами вземете може би да си коригирате отношението и мисленето към хората.
С маймунджалъци и некоректност казвам Ви. НАМА ДА СТИГНЕТЕ ДАЛЕЧ !!!

Във въпросната фирма не съм работил, въпреки че споделяхме общ офис, работих в друга фирма собственост на същите Ива Абаджиева и Емо Абаджиев. Искам само да потвърдя че въпросните 2-ма са абсолютни мошенници и просто ако чуете фирма свързана с някой от тях бягайте надалеч и не се замисляйте. Напълно потвърждавам мнението на човека който каза че често "забравят" да плащат осигуровки, заплати, експлоатират и т.н.

Като бивш служител на Тумба Солюшънс съм много доволен от работа, хората, заплата, проектите, всичко. Бях доста натоварен защото тогава стартираха и имаше много работа и ми даваха повече отговорности, но пък и заплатата ми беше подходяща за натоварването ми. Преди това работих и в Битмикс и тя беше английска фирма, и след като започнах в Тумба нямаше общо освен част от персонала че остана същия, и заради този персонал съм и толкова доволен. Беше натоварено отначалото и се работеше извънредно, но пък и получих не само потуване. Реших да сменя поради лични причини, но стискам палци на екипа да продължава с добрата работа.

Много си е добре във фирмата. Работя от известно време в тази фирма, не съжалявам. Нещата ми издлеждат наред. Не се чувствам ощетен по някакъв начин. Колегите са супер точни и работата е интересна. Явно хората, които са писали предните коментари, не са работили. Аз лично за сега съм удовлетворен. Все пак всеки има право на избор.

Имайки предвид, че това е новото име на фалиралата фирма Битмикс България, мога само да посъветвам всеки да не се захваща с тези хора. Официално фирмата се води на името на брата на Емо Абаджиев, но всъщност собственици са той и жена му Ива Абаджиева. При тези хора няма никаква фирмена сигурност, а само експлоатация. "Забравят" да плащат осигуровки, а доста често и заплати. Взимат се всякакви проекти от по-големи компании, независимо дали има знания в дадената област, а от служителите се очаква да свършат проекта в безумно кратки срокове. Също така не се инвестира въобще в развитието на служителите. Като пример мога да дам, че за да се посети организираната от собстевиниците конференция Java2Days, служителите трябва да си вземат платен отпуск! При наличието на толкова търсене в ИТ сферата би било голяма грешка да започне някой работа там.

Фирмата е нова, но е наследник на добре познати стари такива - потърсете Битмикс в bgrabotodatel. И не убивайте вестоносеца!