Тумба Солюшънс /img/frontend/nomap.png"

Тумба Солюшънс

Към кандидата за работа публикувал мнението си на 8.11.2018.
Не се ядосвай момче. Радвай, че си нямаш работа с тези мошеници. Това, което си написал е много вярно и е истина, защото и на мен ми разиграха подобен сценарий лятото.
Реални мошеници, особено шефа.

Имах интервю от което не последва оферта, но мисля че би било полезно да споделя какво се случи. Подадох си CV-то и от тумбата ме потърсиха - пожелаха да им направя един pull request като 1ва стъпка. Направих го, и последва интервю.

Интервюира ме Иво. Не ми беше погледнал CV-то тъй като нито знаеше какво съм завършил, нито за предишния ми стаж - най-основните работи в едно CV. Както и да е, набързо разказах с какво съм се занимавал - магистърска диплома в чужбина с 9 месеца стаж. От там той тръгна да ми обяснява как едва ли не стажа не ми се брои тъй като бил към университета (въпреки че беше платен г/д на нивото на един старши тукашен програмист) и че се налагало да почна като стажант. Нито обявата, нито разговора ми с момичето от HR имаше нещо общо със стажантска позиция - ако знаех, че е така въобще нямаше да се хващам да подавам. Както и да е, последваха изпитващите въпроси (наистина се почувствах като на изпит).

Въпросите на самото интервю бяха абсолютно теоретични, неща които, поне в чужбина, се учат в 1ва и 2ра година и нямат никакво отношение към практиката на един програмист. Примери за които се сещам: "Кои са 3те особености на обектовото програмиране с обяснение" или "Що е цикличен лист и как му се определя размера" (и още множество подобни). Никакви въпроси за проекти по които съм работил - явно в Тумбата не се работи по проекти, а се пише учебник за въведение по програмиране 1ви курс, инак не мога да си обясня това интервю. Като резултат, не последва оферта. Обясниха ми, че си търсили хора с повече опит. Явно от тумбата са на някакво звездно ниво, тъй като даже и магистърска диплома от чужбина и 9 месеца опит не стигат за стажантско ниво. За щастие, 3 дена след това интервю получих оферта от друга, по-надеждна компания със заплата 3 пъти по-висока от средната стажантска позиция и 2 пъти по висока от тази на младши програмист.

Накратко - Иво ми създаде впечатление на човек, който не уважава чуждия успех и обича да принизява чуждата работа. Аз лично не бих приел работа от Тумбата, дори и да ми бяха дали подобна оферта, на тази, която получих от другата компания.

не се захващайте с тези, ако искате да нямате ядове. Бандити !

от днес 16 август 2018 година , отново пусната обява , че Тумба сълзшънс търси персонал. Е как така на предната си кампания ни един не назначихте бе ?

Или искате да Ви поканя в Софииска прокуратура .
Там ще обясните с какво не сте съгласни , само , че имаме пак проблем. Като ви пратят парапатката от съда, Вие от Тумба сълюшънс, ще се прекръстите на "Думба" или "Лумба" сълющънс.Това ме притеснява. Иначе , ако си бяхте коректни, ето ти парите довиждане.

Пак Ви го казвам
този сайт се гледа от много хора.
Имам идеята и аз да направя подобен сайт с повече възможности, но да видим

Можете ли да ми обясните с какво не сте съгласни , на предният ми пост. Дайте да се изясним, с какво точно НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ ??????

Здравей Полина,
Не знам , защо и ти се намесваш в цалата тази дандания.
Знаеш много добре кой съм. Аз към тебе нямам негативно отношение.
Що се отнася до фирмата Ви и шефа ти. Отричаш ли ?
Питам те отричаш ли всичко , което стана, защото цалата комуникация мина през тебе. Отричаш ли , че чееее, ЧЕЕЕЕЕ, обещахте да ми поемете разноските, после се измъкнахте с НАП. Так ли беше Полина ?????
Още съм наред с главата слава Богу, не ме е хванала склерозата.
Така е. Хората идват доброволно, но при ясни условия ЗА КАКВО ТОЧНО ИДВАТ. Ние правихме интервю по скайпа, нали така беше. Няма 10 интервюта да правя .... И шефа ти да ми се държи като професор. Не съм дошъл на среща да гледам някакъв самовлюбен хлапак.
Остави ме мен Полина , Я погледни какво пишат за Вас други хора. очевидно е , че не съм само аз .
Погледни , погледни, и за битмикс и аз инстекс и прочее.
Ако си бяхте удържали на думата тези няща нямаше да ги има тук. Да похвално, ОК хората си урържаха на думата.

Мене това разкарване на ми е ей така БАДЕВА, безплатно
Тази кола не гори вода, а и друготоо по важно - ТРОШИ СЕ.

Здравейте Анонимен,

Mнението ви е важно за нас и съжаляваме, че сте останали с негативно впечатление от комуникиацията с Tumba Solutions.

Явяването на интервю за работа е част от процеса за подбор на хора, които да се присъединят към екипа и всички кандидати идват доброволно в нашия офис.

Ще се радваме бъдещите кандидати за работа да споделят своите притеснения относно интервюто или процеса на подбор своевременно с нас, за да може да реагираме.

Полина Чернева

Die Weltfirma "Tumba solutions" .... voller Müll und Gauner !

Но така е,
за 120 лева , ме принудихте и аз да пиша тук неща, които ако бяхте коректни с мен, нямаше да се налага да ги пиша. Когато са коректни с мен, длъжен съм да пазя реномето на фирмата, но в случая това не може да стане.

А имайте в предвид Господи Абаджиев, че този сайт се гледа от много хора.