МБАЛ Софиямед /img/frontend/nomap.png"

МБАЛ Софиямед

Пари, пари, пари.

Каква е работната заплата на сестрите? Благодаря

София мед е една прекрасна болничка съществуваща над законите на нашата мила татковина. Защо например стерилизацията да е в зградата, като може да е извйн нея и в дъжд сняг и всевъзможни други метеорологични условия да се влачат стерилните материали. Защо да се плаща адекватно нощния труд, като може да е 11 стотинки за час. Кухнята и патологията явно се съчетават идеално в съседство, в крайна сметка като не стига месото винаги има още. Нека не забравяме че в тази велика болничка патологията се пълни доста. с пациенти.
Д не пренебрегваме и повечето сестри тип банши чиито вик трепе санитари на ред.  Ако искате да се видите в приклиучения работете в тази болничка на ужазите. ;)

Здравейте, аз съм бивш служител от отдел "Реанимация" и искам да споделя, че положението в Софиямед е трагично спрямо работещите санитари в отделенията. Медицинските сестри(някой), но не всички се държат отвратително с нас санитарите няма отношение, уважение не може един един професионалист/сестра да обижда и крещи всякакви обидни епитети. Постоянно напускат хора от ужасното отношение, просто за първи път виждам такова нещо явно някъде куца системата няма никакъв контрол спрямо сестрите правят каквото си искат в отделенията. Заплашват те, че ще те уволнят ако си отвориш устата и сестрите се плюят една друга гнезо с интриги. Заплатите са ужасно ниски за работата която се извършва и работите работа която не ви влиза в положението. Като санитар изпълнявате задълженията на сестрите, който ги мързи гъза да си мръднат пръста. Много хора напускат подиграват се с хората.

Здравейте, аз съм бивш служител в отделение на болница "Софиямед" искам да споделя моето мнение за отношението на медицинските сестри към санитарите. Може да кажа, че за 1 месец в отделение са се сменили към 7 човека. Сестрите се отнасят ужасно със санитарите все едно за долнопробно качество работна ръка. Никакво уважение, а заплатата е нищожна за работата която се извършва. Санитарите извършват дейности за който сестрите трябва да ги вършат, а не е негова работа, но е принуден да я извършва. Разбиват нервите на хората, който има себеуважение към себе си да не почва като санитар на това място. За лекарите мога да кажа, че повечето са страхотни хора и кадърни.