Хенди Tел ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Хенди Tел ЕООД

Работа за 480лв. Стоиш прав. Гаврят се с труда ти. Не уважение. Много още.. Нямаш никакви привилегии имаш някакво много малко увеличение само когато си измамил повече хора да подпишат договори.

Хенди ТЕЛ ЕООД-пародия на фирма и на текучество и има защо!Удобен си само докато им пълниш гушките спреш ли-спира всякакъв нормален човешки подход.Съжалявам за времето-а то не беше никак малко,търпението и отдадеността си към работата.О,и внимавайте бъдещи кандидати какви договори разписвате тъй като фирмата толкова е зле с намирането си на персонал че срокът на предизвестието им варира вече в тримесечно!!!

Работих във фирмата 2 години,по една или друга причина така се стекоха обстоятелствата.Искам да кажа,че заплащането е изключително ниско на фона на задълженията и отговорностите започващи от-това да си чистач,кредитен консултант,да плащаш милион битови сметки,да продаваш национална лотария и куп други неща.Да-изисква се от теб да си добре квалифициран във всичко-на ниво договори,на ниво застраховки,на ниво кредити-за 430 лв!!!
С работно време от 8:30 до 19:30 ако успееш в най-добрия случай да си тръгнеш навреме.С удължено работно време през декември и задължителни работни дни,като 24-ти, 26-ти и т.н и включително 31ви!!Та тогава никой не се сеща дори и да влезе,но ти си на работа,разбира се!И за всички,които си мислят,че вероятно става въпрос за добро заплащане-УВИ чистото възнаграждение е(пак ще се повторя за неразбралите) 430лв!!Да,твърдо,да с възможност за бонуси,които много добре са измислени и как голяма част от тях да бъдат недостижими ,с твърде високи таргети.Мога да кажа,че никога никой не ни е карал да лъжем клиентите,поне това им го признавам,но за сметка на това служителите са поставени на твърде голямо напрежение-свързано с непрестанно звънене за резултати,за обиди дори-видиш ли си се взел за касиер,а те от теб не печелят,та да си знаеш,че столът ти се клати-в преносният смисъл,разбира се,понеже столове няма.
През времето в което прекарах във фирмата имаше и (не случайно)ще има голямо текучество.Фирмата иска да взима от теб-време,нерви,пари,но не и да дава.Вероятно за някого това би било добро работно място,вероятно за някой мазохист.
Тези които се колебаят дали да започнат-ако решите да се занимавате в този бранш,то тови би ви дало някакъв старт,стига да може да преглътнете минималната работна заплата и да подарите голяма част от времето си..

Здравейте приятели и Аз бях бивш служител (продавач-консултант !!! по точно общ работник) на Хенди работих по-вече от една година във фирмата.Спрямо резултатите които постигнах са били винаги преизпълнени.В тази фирма единствено ЗМ не искам да споменавам име той е номер едно според мен и си върши работата,както трябва.
Ако искате да резберете за заплатата,тя се оформя от спорет класа на магазина раздяля се на три групи клас Ц клас Б и клас А.Когато има резултати макс. може да хванеш клас Б за един служител долу горе заплатата е 550лв без удръжките всеки месец все нещо липсва в магазина,като искараме удружките 450лв при най-добрия случай взимаш :) .За работното време да не говорим влизаш в 8:30 и до 19:30 си на работа.Магазина трябва да се чисти всеки ден и при всяко посещение на РМ или ЗМ винаги намират нещо отрицателно :).Шанс за развитие е никакво единствено може да будеш общ работник. За отпуски и болнични да не говорим РМ винаги намира нещо за да не те допусне даже,някой твой близак да почине има ли сме и такиви сличани.Хора не си губете времето в тази фирма има още много неща за казване,но просто думите малко ми идват :)....

много са зле горките и работят с най големите мошенници за оправяне на мобилни телефони не си купувайте телефон от тях фирмата с която работят се казва ОМНИТЕЛ мошенници чаках месец за да ми кажат че телефонът ми не му важи гаранцията и си го получих в УЖАСНО състояние девойките работещи в хенди нямат никва квалификация много съм разочарована

Аз съм бивш служител на Хенди.Само мога да кажа че от тази фирма нищо не става.Диана Якимова РМ който не си разбира от работата,служителите по магазините са по знаещи от нея.Нали тя като РМ трябва да знае всично но уви нищо не знае,обадиш се за помощ тя или отговаря"Ще проверя и ще звънна" но така и не звънне после,или "Обаси се на някой от магазините".Тази жена не става за РМ държи се надменно,обижда,унижава и постоянно заплашва със уволнение или глоба.Мила докато си със това съмочуствие без покритие само ще те плюят.Та я се погледни на какво приличаш.Диана Якимова докато е във тази фирма няма да вървят магазините във нейния регйон.Да сте чули или висяли РМ да има ключове от магазините в регйона му.Естествено че няма как да има ключове и да знае паролата на СОТ та нали може да извърши каквото си иска и после работниците виновни.В тази фирма само унижават,обиждат и мачкат кадърните служители който си гледат работата.Дори когато напуснеш те мотаят нарочно забавят документите за да изпуснеш срока за записване във бюрото по труда.Мислят си че хората не си знаят правата.Но жестоко се лъжат.На мен лично ми бе казано да напуша на бял лист че при освобождаването ми от работа се отказвам от заплатата която ми дължи фирмата и от платения отпуск който трябва да ми плати и това са думи РМ та не знае ли че мога да ги съдя заради това.В тази фирма постоянно карат служителите да лъжат клиентите уж подарък им даваш.А после ако има оплакваня никой не защитава служителя а си мият ръцете с него.Измамници само измами има във тази фирма нищо добро

Аз съм бивш служител на Хенди,но ви казвам че не ви трябва да се захващате там на работа.РМ ви унижават и постоянно ви викат,дори ви карат да лъжете и мамите клиентите.А за заплатата да не говорим чудят се как да ви глобят и само си измислят за нещо удръжки.Да не говорим че обикновенните продавач-консултанти знаят повече от РМ а те си дигнали кофите и се мислят за богове и че всичко им е позволено и се държат отвратително със персонала,постоянно заплахи.Хенди има практика да принуждава истинските и стойностни работници да напускат.Та те дори не правят опит да задържът работниците си.Дори когато напуснеш те казват че си уволнен.Помислете че ако найстина е супер да работиш там и всичко е наред няма да има постоянно обяви.

И хенди като всички други работодатели има си както предимства, така и недостатъци. Работя във фирмата от известно време, през този период имах удоволствието да бъда ръководена от регионалния мениджър Александър Николов. Това че се спират болнични, отпуски и т.н. е пълна глупост, винаги когато ми се е налагало да отсъствам не е имало проблем (дори и когато попитам от сутринта в 9 часа за текущия ден), РМ винаги ни е подкрепял, разбирал и заставал зад нас. Напрежение има (в коя работа няма?), шанс за някакво развитие също има (за по-малко от година станах управител), твърдата заплата наистина е малко, но пък за сметка на това таргетите са си напълно достижими. Графика както си го направим с колегите -така си остава, като може да бъде променян през месеца ако на някой му излезе ангажимент от днес за утре. Никой не те кара да лъжеш клиентите (всеки си избира подхода), това че на някой са му казали да направи някаква карта на всяка цена, и той е решил че това е начина си е негов проблем. Недоволни клиенти има наистина и в повечето случай не по вина на търговците, но ние го отнасяме. Проблем е че наистина не се обучават новите служители (а се изискват и от тях резултати) ако нямаш опит в търговията, се учиш от колегите или сам си изграждаш начин на работа, кофти е че работното ти време е от 9-19.00, но отиваш в 8.30 и си тръгваш в 19.30,но няма перфектни условия на труд никъде. Ако сгафиш някъде никой не те упреква, ако постигнеш резултат - веднага биваш поощрен. Всеки месец освен заплатата и таргета има поне по 2 игри, от които също можеш да изкараш допълнителен бонус, стига да си мотивиран да предлагаш конкретния продукт. Като цяло съм доволна от хенди като работодател, бих го препоръчала, но все пак това е преходна работа, никой не се е пенсионирал там, добро място да натрупаш стаж и опит в много и различни сфери ( моб. услуги, застрахователна дейност, кредитен консултант, чиста търговия ), така че хенди отваря доста врати след това. :)

Здравейте,нека и аз изкажа мнението си тази фирма.Работих зимата във фирмата.Като бързо започнах работа,така и бързо избягах.Заплащането е много ниско.Чудят се за какво да те глобят.Регионалния през 10мин. звъни и мрънка"защо няма резултати?В хранителен магазин ли работим?".Мачкат те при всеки случай.Никаква колегиалност.
Бягайте далеч от Хенди!!

Отношението на служителите е нямам думи да го опиша !!! На какъв принцип се избират също незнам, знам каква им е идеята да те излъжат. Избягваите тази верига има си МТЕЛ офертите са по-добри и си спестявате главоболието от некадърници... Поздрави и успех.