Калиман /img/frontend/nomap.png"

Язък !

Всичко написано до тук за този управител е вярно. Дори много повече. Той е възможно най-некадърния човек, който може да бъде намерен. Толкова години оцелява във фирмата само с подмазвачество и благодарение на добрия персонал,който му върши абсолютно всичката работа. Отношението му към крупиетата е отвратително, да не говорим за това към жените, които ежедневно са подложени на вулгарните му коментари на сексуална тема.Тактиката му е да държи всички в страх. Ако решиш да си изкажеш мнението за нещо или да попиташ каквото и да е, отговорът е само един - като не ти харесва, подай си молбата. Напоследък иска да се оттърве от по-старите крупиета, защото му знаят схемите и далаверите, които си прави с парите, предвидени от фирмата за бонуси на клиентите. Очерня ги пред ръководството за измислени нарушения и понеже е страхлив, с благословията на софиянците , ги уволнява. Не поддържа нормални отношения с нито един от съществените клиенти на залите. Те дори не идват вече заради него. Никога не им изплаща навреме спечелените суми, постоянно им се пишат бележки.Държи се подигравателно и надменно с персонала и клиентите, просто не е способен на друго. Иначе самата фирма е относително коректна, но факторът Янчо има огромно отрицателно влияние във всяко отношение. За него могат да се кажат още много, много неща. Нека да се знае, че залите в Разград през годините назад и сега, продължават да са на добро ниво и обслужване единствено благодарение на усилията на крупиетата и въпреки поразиите, на управителя.

Още една колежка напусна, с управител некадърник, който
не разбира нищо и прогонва сериозните клиенти с глупостите си, гонейки персонала си изхода е
един – смяна на управителя в Разград с по разтропан човек или бавен ФАЛИТ защото в другите зали оборота расте........клиентите не идват при нас и така ще е като не си говорят и са скарани с Янчо.

Тоя Янчо е супер зле , не мога повече сигурно ще напусна тая фирма.......от София му пускат заплатите , а той нашия от мързел и злоба не ни ги дава......вече няколко пъти това се случва...

Абсолютно съм съгласна и аз напуснах поради Янчо, скоро както я е подкарал няма да може да си намери персонал.

Работила съм във фирмата, в една от залите в Разград,
коректни са, заплатите се дават редовно, лошото е че управителя
в Разград не става, държи се гадно, а нищо не прави по цял ден работата му я вършат крупиетата , а той постоянно се лигави с тях, затова и доста хора напускат.