СИ 6 Интелиджънс /img/frontend/nomap.png"

СИ 6 Интелиджънс

Да, да, от толкова много "хора без много опит" някои работят двойно. Това навсякъде го има.

Добра опция за хора без много опит или за хора, които предпочитат да си работят от вкъщи. Заплащането не е много добро за София, но екипа и хората като цяло са доста готини. За хора от провинцията, които знаят добре чужд език и не държат да работят в офис е доста добра опция.
Един от другите минуси на работата е, че понякога е доста еднообразна.

Това е първата нормална компания, в която работя. Да, заплатата можеше да е по-висока, но хубавото е, че поне засега всяка година я индексират спрямо инфлацията.

Последното име на компанията (от 2018) е Acuris Risk Intelligence. Мнението ми за компанияа е по-скоро позитивно :

+ нямаше никакви напрежение, всъщност намирах работата за прекалено лесна
+ добри соц. придобивки, хубав офис на супер локация
+ гъвкаво работно време и home офис опция
+ супер е за студенти и хора с малко опит

- заплатата е по-скоро ниска за стандарта на София
- много еднообразна дейност
- не се развиват много нови умения
- корпоративните събития и партита са скучни

Поредната Ангийска фирма търсеща евтина работна ръка в България.
Обичайна практика на фирмата е да предлага никакъв трудов договор и да не плаща здравни и социални осигуровки на служителите си!
Работи се дистанционно от вкъщи като се спазва работно време близко до това в Англия.
Очаква се да се работи усилено и извънредно по западен маниер, но зааплащането си е по Български. Менджмънта на фирмата е хаотичен и истеричен , хората са под постоянне стрес и натиск и често правят грешки за които после се обвиняват взаимно.
Практика на фирмата е  да не заплаща на служителите си последната заплата преди края на определн проект или цикъл - оставят те да работиш докрая на месеца а тогава по електронен път те уводомяват че прекратяват работнирте си отношения с теб.
Ако търсите нещо серизоно стойте надалеч от тази фирма и не вярвайте на лъливите им обещания .