ВЕНКОВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД /img/frontend/nomap.png"

ВЕНКОВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД

Препоръчвам на тези, които не искат да си губят времето с това да ги лъжат и да се подиграват с труда им, да не започват работа в тази типична Бай Ганьовска фирма.
Напълно мизерна и дребнава политика на действие имат.
Не спазват трудовото законодателство. Не спазват закона за движение по пътищата. Не поддържат камионите. Обвиняват те, че ги чупиш! Има заварена цедка на резервоара и няма как да източил нафта, но ти отдържат пари за нафта. Абсолютно мизерно и мишешко поведение от страна на управата. Крещят ти по телефона, все едно са някакви маймуни току що слезнали от дърветата. Изключително некоректна фирма.

В тази фирма режат от заплати при положение,че се работи по 12 часа на ден и с 28 работни дни в месеца.Лично при мен даже не ми бяха изплатени последните парите и включително не са ми написали трудовия стаж в трудовата книжка.Пълни измамници с човешкия труд

Serviz4eto stana super, kamion4eto mi ve4e vinagi e 4isto, kato nemash prerazhod, karash si i ti dreme i si prebirash debelata zaplatka i nekoi drug lev premia za dobur razhod. Ama tia deto samo mislat kak da pipat u rezervoara, nema kak da ne mrunkat, 4e sa globeni shtoto miki vinagi debne:)))

Крайно неприятна за работене фирма са "ВЕНКОВ ИНЖЕНЕРИНГ".и не стига отвратителното държание на работния обект,а и накрая и от заплатата ти крадат .... Ужасна фирма

То излезна, че тия хора са престъпници :) Работил съм в тази организация докато бях в БГ и е една от най-коректните, при които съм попадал. Супер точни са с парите и винаги може да говориш с тях като имаш проблем

Лоша организация на логистиката. Лоша поддръжка на техниката. Абсолютна неадекватност от страна на ръководството.Не се спазва кодексът на труда. Принуждават те да не спазваш ЗЗДП.Отдържат пари за разход на гориво. Не заплащат наказателните постановленя на КАТ причинени от фирмата.

"добре измислена" схема на плащане ,но смешна от набезите на добри колеги чупещи инвентара с който си изкарваш хляба .лоша логистика