ВЕНКОВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД /img/frontend/nomap.png"

ВЕНКОВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД

До господин собственика.
От три години в jobs и всички др. сайтове под дърво и камък издирваш техник-балама, дето да ти бачка 26-28 дни за има-няма 2000 лева и да взима по-малко от шоферите, багеристите, трактористите и нз си кой още. Ти в час ли си въобще? Човека, дето ти води обекта да му даваш по-малко пари от всичките хора, които управлява и за които носи наказателна отговорност при злополука на тоя обект. Иначе в сайтовете грандиозни обяви - от 2700 до 3200 брутна. Ама на живо, който лапне въдицата и отиде, му казваш 95 лева на ден, бачкане в съботите и командировъчни не плащаме, ама иначе обикаляй на по 100-120км селата около София всеки ден! Палячовщина. А до Самоков Парк Окол как е върви ли изкопа? Смешник.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Пълни мизерници е фирмата хора.Собственика разчита да взима хора закъсали за пари от Провинцията .Възползва се от нещастието на хората този мошеник.Дори е сложил легла за спане на базата на фирмата:)

Сериозна фирма, изкарват се добри пари. Подходяща за млади хора, които искат да направят пари. Работи се много, но всичко се плаща. Лично аз изкарах 2 години, но 26-28 дни работа в месеца по 10 часа ми идваха в повече.
В слабите месеци взимах по 1600-1700лв, а в силните в които имах по 2-3 почивни дни по 2200-2300.

Не знам преди какво е било, но аз съм тук от половин година и няма да мърдам никъде повече. Тук каквото е обещано се случва. Има си правила, ако ги спазваш, всичко ти е ток и жица. Хората са сериозни и не те ебават ако си вършиш работата

Кандидатствах във Венков инженеринг за шофьор на контейнеровоз и ми се обадиха за интервю.
Вашето мнение за това дали да почвам или не?

Плащат си хората работата не е тежка колегите са готини само ако можеше да си намерят първо диспечери защото тия където ги имат на две магарета сламата не може да разделят от камионите да минат през най-големите задръствания защото били харчили по-малко като минали по-малко километри а не през околовръстното Те изобщо не са карали никакви камиони нито и бусове не са карали Явно и не знаят за какво става на въпрос хората с колите минават през тангентата за да ми излезе по-икономично

Закъсах го аз и говорих с колеги от Венков -много добре било.Заплатката му заплатка, премийката му премийка, шефа му шеф, камиона му камион, багера му багер, сервиза му сервиз, горивото му гориво, аванса му аванс, работата му работа, отношението му отношение, обектите му обекти.И взех решение да кандидатствам в тази фирма дето се вика да закрепим, да загладим косъма и ние, да ни огрее и на на слънцето нали.Дано ме вземат.

Здравейте! Интересуваме за колегите и шефовете дали са коректни ? Търся си сериозна работа като багерист, но тук доста негативни мнения прочетох...

Всеки ден пускат обяви и все търсят шофьори

явно текучество огромно в тази измислена фирма