Крон 2005 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик, РАЙКО АЛЕКСИЕВ, 14, вх. А&markers=Пазарджик, РАЙКО АЛЕКСИЕВ, 14, вх. А

Крон 2005 ООД

КРАЙНО, некоректна фирма.ЗА ПАРИ, забравете.Дават по 50 лева на седмица,до момента в който имаш да взимаш 1000,и си принуден да напуснеш от безпаричие.Няма значение от длъжността, всички са под общ знаменател,само лъжи и обещания.Карат те да подписваш листчета и документи или напускай,извънреден труд колкото искаш ,но изплащането завършва само с обещание. Накрая,като напуснеш си виновен и си предател.

1 точка

КРАЙНО, некоректна фирма.ЗА ПАРИ, забравете.Дават по 50лв на седмица,до момента в който имаш да взимаш 1000,и си принуден да напуснеш от безпаричие.Няма значение от длажноста, всички са под общ знаменател,само лажи и обещания.Карат те да подписваш  листчета и документи или напускай,изванреден труд колкото искаш ,но изплащането завършва само с обещание. Накрая,като напуснеш си виновен и си предател.