Алдева ООД /img/frontend/nomap.png"

Алдева ООД

Добре си е фирмата и работата е лека

1во защо сте анонимни? 2ро защо сте настоящи служители? Ми като не ви харесва махайте се, фирми бол и без това мърши не ми трябват. Да кажеш за Йордан, че е гей, а за Драго минетчия и каквото още бяхте писали си е чиста проява на ограничена мозъчна дейност и безсилие. Жалки сте, но явно толкова можете. На по ракия и пред компютрите нямате равни ей. Живи и здрави да сте, а ако някой реално може да каже, че в тази фирма не си е получил парите (толкова за колкото сме се разбрали) знаете ми координатите, обадете се. Чакам. За едно сте прави обаче, Господ си знае работата.

Колега повечето от това което казваш е абсолютно вярно , но за едно грешиш. Дясната ръка на Красьо е Йордан мършата и ли по известен като Данчо гея от Белослав.пълен олигофрен. А за оня Владиславовски алкохолик си напълно прав. Минетчия. Повечето са кабинни алкохолици.

Здравейте колеги относно фирма алдева че това е най некоркната фирма това са долни мошеници тях трябва да ги изтрият от регистърът това са добришки месири олигофрени шизофреници и комплексари трма са шефовете невракът е 65години пълен малоумник обещава 1700 евро схемата е че заплатата се дава двапати в месеца но изкуфелият дедик лъже на5 ти дава 400 евро на 29 ти 350 евро и това е за месеца и ги дават с клизма кото го питаш за парите се отмята от думите си невракът откача болестта му се проявява перкинсън олифренията шизофренията и още куп болести този е за старчески дом вторият ненормалник е жена му гони 70 години пълна кукувица тя забравя след 5 минути какво е казала ти я двамата са смъртници мястото им е в психо диспансера третият лут е синът им владо мисли са плейбой на варна жив гей има още мляко по устата сукалче той е като заблу дена кокошка офисат им е близкото кафе живеят в една съборетина а били патрони ромите във варна имат по хубави къщи последния месец и офис нямат кафенето го затвориха доно и тях да ги сполети същата участ за такива мошеници трябва да има наказателен отряд калашников калашников защото те се подиграват с труда ни не се лъжете колеги с тази лъжлива фирма тия са изпечени мошеници умеят да ви умаят и после невракът се радва дясната му ръка е драго чая той е готов да отиде и на луната заради него типичен свиркаджия незнам на луната дали ще отидат но при свети петър могат да отидат много скоро господ бави но не забравя текучеството в тая фирма умряла е голямо четирма са малоумниците които му чиракуват добришки месири хора на които не им трябват пари те въобще незнаят за какво живеят те са като дрогирани пожелавам на тази фирма банкрут и да запалим по една свещ за по бързото им ликвидиране надявам се да съм ви бил полезен с информация та за тези мошеници бих извадил двата ножа заради това което ми причиниха да се подиграват с труда ми това е бг система

Една от малкото корекни фирми в БГ. Дано си остане такава.

Beste Partner in alle Sinne. Besonderes gute Kundenbetreung.

направо не вярвам какво е писал тоя

Стефане, да имаше доблест и кураж поне истинското си име да напишеш. От следващите две или три фирми, от които те изгониха още по-позорно и там ли началниците бяха комплексари и т.н.? За това ли сега си трайно на борсата или защото не ставаш за работа, но въпреки това ти дадох шанс да се научиш? Заради такива дребни душици като тебе са опорочени тези иначе много полезни сайтове. Не си струва даже да ти отговарям... Как пък никой от другите колеги не се оплака от заплащане или отношение?

Фирма Алдева ООД, регистрирана в с. Приселци област Варна е най-мошенническата фирма в региона. Собственикът и Красимир Карагеоргиев е неврак, извратеняк и комплексар. Не се подлъгвайте на обещанията за 1000 - 1300 евро на месец,   няма да ги видите. Ще Ви изостави, когато наближи време за заплати и ще Ви остави на пътя в чужбина, без работа и без пари да се прибирате в България.