Век - хотелски консумативи - Еоод /img/frontend/nomap.png"

Век - хотелски консумативи - Еоод

Работих за съвсем кратко но разбрах че там е на власт комунистическия режим.Ако закъснееш ти режат заплащането.За него да не говорим хич го няма.Организация и условия за работа също никакви.Не ходете там загуба на нерви време и пари.

Величков те къпе с хладка вода докато захапеш.
След това се започва с едни спешни поръчки който трябва да езпълним и трябва да работим извън работно време ,но понеже пак не смогваме трябва да идваме и в събота.За всичката тази извънредна работа пиеш по една студена вода а това което реално ти плащат е законспирирано в някакви дневни и почасови ставки който са само в главата на Величков и в крайна сметка не може да разбереш как се сформира заплатата която получаваш а тя никога не достига това което предварително е уговорено. Не си губете времето с тези мошеници.

Аз съм бивша работничка от цеха. Не започвайте работа там! Това е моят съвет. Раб. Вр. уж е до 16.30, но много често се оставя до 18.00. При това без да се заплаща извънреден труд! И в събота се работи, а уж се почиваше в събота и неделя! Защото няма никава организация на поръчките. Заплатата: „Болната” тема! На интервюто за работа шефът В. Кръстев каза, че начинаещите работници вземат 300-400 лв. А „старите” 500-600 лв. Но разценките са „диви” не можеш да вземеш тези пари. Аз работих 3 седмици. Имам се за сръчен човек, но за 2 седмици ми платиха 127 лв. За третата седмица още чакам да ми платят  Най- голяма е „далаверата”, когато работиш на пълначките за шампоан, душ гел, паста за зъби ( никога не ги използвайте, когато сете на хотел! ). Но там си само 1 седмица, а месецът има 4 седмици 

Аз съм бивш работник от цеха. Не започвайте работа там! Това е моят съвет. Раб. Вр. Уж е до 16.30, но много често се оставя до 18.00. При това без да се заплаща извънреден труд! И в събота се работи, а уж се почиваше в събота и неделя. Защото няма никава организация на поръчките. Заплатата: „Болната” тема! На интервюто за работа шефът В. Кръстев каза, че начинаещите работници вземат 300-400 лв. А „старите” 500-600 лв. Но разценките са „диви” не можеш да вземеш тези пари. Аз работих 3 седмици. Имам се за сръчен човек, но за 2 седмици ми платиха 127 лв. За третата седмица още чакам да ми платят  Най- голяма е „далаверата”, когато работиш на пълначките за шампоан, душ гел, паста за зъби ( никога не ги използвайте, когато сете на хотел! ). Но там си само 1 седмица, а месецът има 4 седмици 