Витаслим ЕООД Vitaslim LTD /img/frontend/nomap.png"

Витаслим ЕООД Vitaslim LTD

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

От дистанцията на времето , от което съм бивш служител на фирмата мога само да кажа-Слава Богу,че вече не работя за тях. Няма по-слаба фирма в организационно отношение. За собствениците, освен да кажа че са малоумни няма какво друго, всичко останало ще бледнее.А да не забравяме и директора на водопада- няма такъв комплексар,клюкар и всичко негативно,което може да притежава човек са събрани в него.Най-лошото на този човек-фирма, т.к е HR и административен директор , е че не уважава нищо дори и себе си.Не може да ближеш задниците на шефовете и после да говориш загърба им най-грозните неща.Та това е в общи линии за тази фирмичка.Пълна драма са.

в тази фирма има няколко "богопомазани" служители, които правят всички интриги и развалят работната среда. Ако търсите уважение на труда ви, сигурност и развитие тук няма да го намерите. Само интриги, стрес и простотии. Препоръчвам горещо на всеки кандидат за работа да бяха с 200 в обратната посока ако са му мили нервната система и себеуважението.

Голяма услуга ще ви направят, ако ви разкарат. Не обичат да си изразяваш мнението, а пък ако имаш смелостта да противоречиш, ще те тормози Цвети. За празниците дават смешни пари, нищо, че ти си се борил да им осигуриш така желания от властната шефка, пазарен дял. Каквото и да направиш, тя набележи ли те, чака те истински ад. Гневът й е ужасен. Стъпква те, прави демонстративни действия срещу теб, наистина унижава. Пример: ще те накара да и купиш нещо, ти ще и върнеш някакво ресто и тя ще ти каже да го задържиш, все едно ти дава 20 стотинки за милостиня. Още един пример: ще влезе в стаята ти и ще те подмине, но ще отиде до колежката ти и най-демонстративно ще й подари нещо. А за теб няма нищо, защото не те харесва. Даже много пъти когато опиташ да я заговориш, ще те погледне с отвращение. Много обича да демонстрира доброто си сърце, но, както вече е коментирано, това не включва хуманност към хората, а само към животните. А пък Горан си толерира една единствена служителка -Таня, която си е изчерпала идеите отдавна и вдъхновението й липсва. Недай се боже да не ви харесва, а това е сигурно, ще ви обади на Горанчо, който ще си хапе ръцете и ще извика Владко, за да ви устроят изпращане. Ако напускането не те устройва, но усещаш че ще те отстранят,прати им болничен, за да спечелиш време. Така ще ги помотаеш, заслужава си. Уж им пука за служителите, водят ги на тиймбилдинги, но вместо това всеки би искал повече пари в плика. Колегите са готини като цяло, с малки изключения, но шефовете са гадняри. Това за подслушването не мисля, че е вярно, защото Цвети щеше да се втрещи колко псувни е отнасяла при тъпите си селски прояви и щеше да ме разкара незабавно. Биг Брадърът е тотален. Значи, седиш и право в монитора ти има камера. А дали са видяли колко демонстративно си гледам Джобса за нова работа?Тотални неблагодарници. Споровете между шефовете наистина са постоянни. Цвети дори отказва да говори с Горан и ползва посредници. И двамата са луди, а също и сестрата на Горан, която може да ти крещи с часове, после да ти звънне отново, сякаш нищо не се е случило. Цвети не я понася, обаче Дарина е естет и професионалист, само че е хахава. Горан я прави на нищо, иска всичко за вчера и така я побърква. Жал ми е за нея. А,за заплатите, не знам колко взимат другите колеги, ама на мен не искаха да ми вдигнат парите както беше написано по договор, след 6 месеца. Направиха се на луди. Владко, стига се сваля с Кристина, че е грозно. Всички си говорим, че много демонстративно го правите. Тя има деца, ти също си семеен, не ти прилича. Тя си е агент, за разлика от някои други готини хора, които са много повече от Влади, но не им е кумувала Цвети. Освен това е много грозно как този същият щави пари от подизпълнители, щото заработва на гърба на фирмата на Горан и Цвети.

Хора, призовавам ви да не ви стъпва кракът там...не можете дори да си представите какви професионалисти биват изгонени. Само да изразиш мнение и си аут. Викнат ли те в петък, значи, че от понеделник си безработен. Собствениците си противоречат, единият казва едно, другият иска друго. Ако те е харесал Горан Стайчев, си враг номер едно на шефката Цветка Михайлова - една претенциозна бивша служителка на д-р Тошков. В далечните години на младостта си, тя му е изкопирала бизнеса, дръпнала контактите и го е предала. Могла, направила го е, не я съдя, но самата тя е особено мнителна и изкривена психически. Закриля животните, но унижава и умишлено обижда и наранява хората. Даже и към семейството си е студена, защото има основно снимки с кученцето си, но броени с дъщеря си и сина си. Тъжно е, г-жо Михайлова, как третирате хората. За мен времето прекарано във фирмата ви, ми донесе комплекс за малоценност, страх да си погледна личния телефон когато звънне, защото забранявахте...а колко голям проблем беше да хапнеш нещо на бюрото...истински скандал се разразяваше, привиквахте всички...За съжаление се разделихме без да мога да ви изкажа какво мисля за поведението ви към мен и към колегите ми...вече бивши. Вие не цените хората, нито труда им. Една грешка и сте склонни да изритате човека. Не се замисляте какво причинявате, колко унизително е да останеш без работа. Някога хрумвало ли ви е, че убивате възможностите на човек, мечтите му? Колкото и да не ви се вярва, ще ви се случват все гадории в един момент, защото към вас са насочени много ярост, гняв и болка, а енергията в света се върти. Не си мислете, че Ви заплашвам, напротив, моля се за Вашата душа. Дано оцените хората и да отворите сърцето си. Лично аз ще Ви кажа, че много ме наранихте и останах 5 месеца без работа, защото навсякъде ми казваха, че съм твърде квалифицирана за предлаганите длъжности. Тъй като имах собствен бизнес, ме доведохте до фалит. Спокойно, далеч от сферата на хранителните добавки. Та, като освобождавате някого, който не ви е изгоден, с г-н Стайчев, замислете се какво причинявате. В един хубав ден всичко ще ви се върне. А пък за Владо мога да кажа, че говори срещу вас пред определени хора. Не знам дали подслушвате терасата, както правите в стаите, но се замислете дали приближеният директор на водопад и HR не е подводният камък, който ще ви потопи корабчето. На по цигарка се казват много неща. Истински щастлива съм откакто ме назначиха при пряк конкурент. Само да знаете, тези, на които се подигравате, се грижат за служителите си, а не ги мачкат. Също така оценяват откровеността...нещо, което във Витаслим е невъзможно да изразиш. Все повече ще го закъсвате, защото Горан и Таня се изтъркаха. Липсват ви свежи идеи и персонално отношение към клиента. А и честно да Ви кажа, манията Ви за чистота е доказателство за компулсивното Ви психическо разстройство...от стремеж към ред и чистота, забравяте, че има по-важни неща за комфорта на служителите Ви -човещина, разбиране, време, в което да се разсееш...и като закъснееш 5 минути, това не е най-тежкото престъпление на света. Искате роботи, не хора. Дано не ви запорират пак сметките, та да можете да си купите най-модерните роботи.

Първият коментар казва всичко

''Няма логика в действията и елементарно уважение – и да си умрял, пак си длъжен!''

Изключително некоректни.Неудобен ли си ще направят всичко за да те освободят.Не ги интересува дали си специалист в областта си.Трябва да си послушен, да мълчиш и да си удобен.

Напълно съм съгласен/на с по долу написаното,фирмата не става за нищо.

Единственото хубаво нещо във фирмата е превеждането на възнаграждението на точната дата и тук приключва всичко . Офис за стотици хиляди левове , в който следят работата с камери.Управители, които нямат идея от бизнеса, с който се занимават. Всичко се върши без грам мисъл. Административен директор , чието его е огромно, а в същото време комплексар и клюкар. Човек, който се занимава основно с интриги и това да държи служителите под напрежение като си измисля най-различни не случили се провинения. Изключително нездравословна среда, в която ако изразиш мнение различно от това на шефовете намират начин да те изхвърлят като неудобен.
Съветът ми е не ходете там , ако се уважавате.

Фирмата има изключително луксозен офис и парите се превеждат навреме, както и осигуряват на пълна заплата, но всичко хубаво приключва тук. Гонят майки с деца без предупреждение, не им пука за нищо и никого. Има огромно напрежение между двамата собственици. Отдавна се знае, че единият е със сериозни психически проблеми. Не ходете там!